فهرست
رونمایی از خودروی ۲۰۱۸؛ نارنجی به یاد بروس مک‌لارن
رونمایی از خودروی ۲۰۱۸؛ نارنجی به یاد بروس مک‌لارن

رونمایی از خودروی ۲۰۱۸؛ نارنجی به یاد بروس مک‌لارن

آی‌اسپورت- مک لارن از خودروی فرمول یک خود برای سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد. خودروی MCL33 که به موتور رنو مجهز بوده و ظاهری آبی و نارنجی دارد. تیم بریتانیایی سه روز پیش از تست‌های پیش فصل در بارسلون،  به صورت آنلاین از این خودرو رونمایی کرد. فرناندو آلونسو و استافل وندورن که ترکیب فصل پیش تیم نیز بودند، پشت خودروی مک لارن MCL33 خواهند نشست. زمینه اصلی MCL33 نارنجی است و هالوی مشکی رنگ نیز در آن به چشم می‌خورد. تغییر رنگ خودرو به نارنجی پاپایا، موضوعی است که احتمالا هواداران ناراضی از رنگ خودروی سال گذشته را راضی خواهد کرد. طرفداران مک لارن سال پیش معتقد بودند که رنگ‌های نارنجی و مشکی مورد استفاده، ارتباطی به رنگ‌هایی که موسس تیم، بروس مک‌لارن، در سال‌های ابتدایی فعالیت این تیم از آن استفاده می‌کرد ندارد.

طراحی MCL33 به خودروی مک‌لارن- آندرتی نزدیک است که سال گذشته، فرناندو آلونسو با آن در مسابقه ایندیاناپولیس شرکت کرد. همان‌طور که ذکر شد، مک‌لارن حالا طرحی شبیه به سال‌های اولیه خود در فرمول یک دارد.

مدیرعامل تیم، زک براون درباره خودروی جدید می‌گوید: مک لارن توسط یک رهبر شجاع خلق شد و از آن زمان، همواره شجاعت جزئی از هسته این تیم بوده است. این شجاعت در رانندگان، رهبران و یا سرنوشت تیم بوده است. مک‌لارن همیشه به صحنه نبرد بازگشته است. بازگشت به رنگ نارنجی پاپایا فقط یک تصمیم احساسی نبوده است. نشان دهنده آن است که ما به هواداران خود توجه می‌کنیم و با آن‌ها و به طور کلی جامعه فرمول یک، ارتباط عمیق‌تری می‌سازیم. ما می‌خواهیم مک لارن در پیست و خارج از آن احترام‌ها را برانگیزد و به نظر می‌رسید این نقطه آغاز مناسبی باشد. می‌خواهیم به همه، خواه هوادارانمان باشند و خواه شرکای‌مان، نشان دهیم چه چیزی این تیم را خاص می‌کند. برای هر کس که بخواهد ما را در این مسیر همراهی کند، جایی وجود دارد.

فرمول یک ایران

۳    
آی اسپورت
2018-02-25 16:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر