فهرست
آقای پیروانی دیر یادتان افتاده!
آقای پیروانی دیر یادتان افتاده!

آقای پیروانی دیر یادتان افتاده!

آی اسپورت - با وجود رفتن کارلوس کی روش از ایران همچنان هرموقع حرف از انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی به میان می آید به نوعی دوباره درباره سرمربی سابق ایران هم صحبت می شود. افشین پیروانی که خودش نزدیک به 2 سال سرپرست و مدیر اجرایی تیم ملی بود و در اواخر دوران حضور کی روش از مخالفین سرسخت او شد، شب گذشته در برنامه شبکه ورزش حرف های جالبی زد. پیروانی از رابطه بین فدراسیون فوتبال و کی روش می گفت. اینکه رفتار سرمربی پرتغالی با فدراسیونی ها خیلی بد بود. او اما اعتقاد داشت ضعف از سمت فدراسیون هم وجود داشته.

چراکه مثلا یکی از قراردادهای کی روش به جای فدراسیون در وزارت ورزش امضا شد یا مسائلی از این دست که پیروانی به آنها اشاره کرد. سوال بزرگ اما اینجاست که او خودش مدت نسبتا زیادی در کنار کی روش بود و در کادرفنی تیم ملی پست داشت. پیروانی خودش به عنوان سرپرست یا مدیر اجرایی جزوی از دعواهای کی روش با افراد مختلف بود و باید از منافع تیم ملی دفاع می کرد. اینکه حالا بعد از رفتن سرمربی پرتغالی پیروانی این حرف را به زبان آورده در نوع خودش عجیب به نظر می رسد. مخصوصا بعد از اینکه شایعات زیادی پیرامون خودش هم شکل گرفت.

از بردن مسئولان تیم ها به اردوی تیم ملی برای ثبت قرارداد بازیکنان تا حرف و حدیث های دیگری که پیرامون پیروانی ایجاد شده بودند. اینکه او در این مقطع از زمان با رفتن کی روش رفتارهایی را نقد می کند که خودش هم در آنها نقش داشته و به نوعی زمانی در کنار کی روش بوده برای خیلی ها عجیب است.

خبرآنلاین

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2019-03-15 00:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حسین
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۳۱
محمدعلی پیروانی خیلی پروندش پره..ولی چون کسی بهش کاری نداره خیلی پرو شده
۵
گوزن نر
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۳۳
دست تو و امثال تو اقای پیروانی خیلی وقته برا مردم رو شده.راستی از چمدانهای پر از ایفون چه خبر؟!
۴
حميد استراليا
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
محمد على پيروانى يه آدم نون به نرخ روز خور هستش كه با لبخند جعلى و مظلوم نمايى جلو دوربين ها خودش رو يه آدم ديگه نشون ميده ولى در واقع در همون زمان كه توى تيم ملى بود پول شويى كرد و بعدش هم كه اخراج شد با دوست حقه بازش مهرداد ميناوند عليه كيروش باند راه انداخت.
۲
محسن
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۲۹
با جمله آخر شما مخالفم.اصلا عجیب نیست که پیروانی اینگونه چرخش داشته باشد.انروزها نان در سکوت بوده،امروز مثلا در افشاگری!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر