فهرست
استوری مشترک پرسپولیسی‌ها؛ دریافتی نداشته‌ایم
استوری مشترک پرسپولیسی‌ها؛ دریافتی نداشته‌ایم

استوری مشترک پرسپولیسی‌ها؛ دریافتی نداشته‌ایم

آی اسپورت - تیم پرسپولیس این روزها از شرایط مالی خوبی بهره مند نیست. سرخپوشان تهرانی که در سال‌های اخیر به واسطه درآمدهای آسیایی و اسپانسرینگ، شرایط اقتصادی قابل قبولی داشتند، این فصل نتوانسته اند مطالبات بازیکنان را برآورده کنند و همچنین در تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق برانکو ایوانکوویچ، گابریل کالدرون و دیگر خارجی‌ها ناکام بوده‌اند.

قرمزها در هفته های اخیر اغلب در این باره سکوت کردند اما پس از پیروزی بزرگ مقابل تراکتور، شجاع خلیل زاده از نکات عجیبی پرده برداشت. از جمله این که پرسپولیسی ها به خاطر دریافتی بسیار کم خود، از پرداخت اجاره خانه نیز عاجز هستند و نمی‌توانند مشکلات خود را حل کنند. همچنین از طرف دیگر بشار رسن ستاره سرخپوشان نیز در یک سال اخیر هیچ حقوقی دریافت نکرده و حتی اوضاع به قدری بد بوده که گل محمدی بگوید فکر نمی‌کرد شرایط اینطور باشد.

حال در آستانه بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان که دیدار بسیار مهمی است، صبر شاگردان گل محمدی لبریز شده و با انتشار یک استوری گلایه آمیز، انتقاد خود را در فضایی علنی ابراز کرده اند: «نکته ای را باید با شما هواداران عزیز در میان بگذاریم. ما تنها تیمی هستیم که با گذشت دو سوم از لیگ، هیچ دریافتی ای نداشته ایم. این در حالی است که خیلی از بچه ها از سال گذشته هم طلبکار هستند و پولی هم بابت طلب هایمان نگرفته ایم. این را اضافه کنیم که از پاداش هایی که به ما قول پرداخت را دادند، اثری ندیدیم. شما عزیزان بدانید با همه این سختی ها فقط به عشق نام بزرگ پرسپولیس و شما هواداران دوست داشتنی کار را پیش می‌بریم. هرچند که ادامه راه با این شرایط، سخت تر از سخت خواهد بود.»

با این شرایط در حالی که به نظر می‌رسید تغییرات مدیریتی که خواسته بزرگ هواداران این تیم بود و حضور یک مدیر ورزشی و باسابقه پرسپولیسی نیز نتوانسته شرایط اقتصادی باشگاه که مهمترین فاکتور برای موفقیت تیم محسوب می‌شود را برطرف کرده و محمدحسن انصاریفرد نیز که طی این روزها در تلاش بوده بیشتر با صحبت‌های احساسی خود بازیکنان را دعوت به آرامش کند، در‌ این راه به نتیجه مدنظر دست نیافته است و ضمن آنکه انتشار این استوری‌های اعتراضی که مدت زیادی بود از سوی بازیکنان شاهد نبودیم و همچنین اعتراض مستقیم در میکسدزون نسبت به عدم پرداخت مطالبات خود واکنش نشان می‌دهند و باید دید راهکار باشگاه در این زمینه چه خواهد بود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-01-29 13:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۸:۵۹
لعنت بر پدر دروغگو،همین هفته پیش ترابی مصاحبه کرد گفت سی درصد گرفتیم اینا میگن نگرفتیم ،جالبه از بی پولی مینالن ولی پنجمین خارجی فصلشونم گرفتن ،اینم نقشه انصاریفرد و قدوسیه برای جنگ روانی تا بریز بپاشاشونو پشتش قائم کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر