فهرست
ادعای روز: جای خالی پارس‌جم در لیست کی‌روش
ادعای روز: جای خالی پارس‌جم در لیست کی‌روش

ادعای روز: جای خالی پارس‌جم در لیست کی‌روش

آی‌اسپورت- پارس جنوبی جم در اولین هفته‌های حضور در لیگ برتر موفق بوده و با برد‌های شیرین خانگی و زمین‌گیر کردن سپاهان در اصفهان، بالانشین جدول لیگ برتر در پایان هفته چهارم است. این اتفاق‌ها و پدیده شدن باشگاه بوشهری در لیگ هفدهم باعث شده حالا مهدی تارتار در کنفرانس پیش از بازی با استقلال خوزستان ادعا کند بعضی از شاگردان‌اش می‌توانستند در فهرست تازه منتشر شده کی‌روش برای تیم ملی حضور داشته باشند. این خواست تارتار در حالی است که کی‌روش برای دو دیدار پیش روی مقدماتی جام جهانی فهرست‌اش را اعلام کرده و طبق گذشته سعی‌اش بر این بوده تا بیشتر بازیکنانی که قبلا تجربه حضور در تیم ملی را داشته‌اند به اردو دعوت شوند. دعوت بازیکنانی مثل نورافکن و چشمی هم بر اساس گذشته و شناخت قبلی است و نمی‌توان دعوت‌شان را به درخشش نداشته‌شان در لیگ هفدهم ربط داد. کی‌روش برای دعوت بازیکنان جدید به تیم ملی اصولی مشخص دارد و البته که لیگ برتر را هم به طور ویژه زیرنظر دارد. آرشیو دعوت شدگان به اردوهای ملی در سال‌های اخیر نشان می‌دهد کی‌روش برای دعوت از جوانان و پدیده‌های لیگ برتر تعارفی با کسی ندارد. همانطور که برای کنار گذاشتن ستاره‌های نامنظم تعارفی نداشته است. قطعا اگر روند پارس جم ادامه دار باشد و تیم تارتار بتواند پدیده‌ یا پدیده‌هایی به لیگ برتر معرفی کند در آینده نزدیک و اردوهای تدارکاتی پیش‌بینی شده، جمی‌ها را در فهرست کی‌روش خواهیم دید.

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-08-23 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
همانطور که در متن هم اشاره شده(طیق معمول بازیکنان قبلی دعوت شدند)کیروش ،روزی که لیگ،لیگ بود نگاه به لیگ نداشت و اصلا پخ هم حساب نمیکرد.امروز که به حق،لیگ فقط پرسپولیس هست بقیه چه توقعی دارند؟متاسفانه تجربه نشان داده،عدم اعتقاد کیروش به لیگ هم جواب داده!!!!
۲ ۳
فرهاد
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
یک پپسی هم برای خودت باز کن بحق لیگ فقط پرسپولیس است ؟ به اکبر اوتی می گویم دوباره بیاد ترمزتون را بکشه و بره
۱
در جواب فرهاد نابغه دوران
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۲۶
تیم میلیاردی ای ۵ بازی یک برد زورکی نداشته باش بلند صلوات :))))
۳
محسن
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۸
قسمت بد ماجرا این است که یک استقلالی غمگین این نظر را نوشته!!!کافی است دو تیم که دو گل دریافت کردند را در اخر مسابقه مقایسه کنید!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر