فهرست
ادعای بزرگ کرانچار: داوری‌های خاص در لیگ برتر
ادعای بزرگ کرانچار: داوری‌های خاص در لیگ برتر

ادعای بزرگ کرانچار: داوری‌های خاص در لیگ برتر

آی‌اسپورت- سپاهان بعد از مدت‌ها توانست 3 امتیاز بازی خانگی را به دست آورد و با شکست 2-0 سیاه‌جامگان حالا وضعیت بهتری در لیگ برتر داشته باشد. زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان اما در پایان بازی نسبت به داوری انتقاداتی داشت و ادعا کرد که برای بعضی از تیم‌ها داوری در سطح بالاتری قرار دارد و برای تیمی مثل سپاهان داوری‌ها ضعیف‌تر. صحبت‌های سرمربی سپاهان در این باره را می‌خوانید:

تا به حال ندیده بودم که در زمین چمن داور پنالتی بگیرد و کمک‌ داور بتواند او را منصرف کند. پنالتی که داور گرفت و بعد از مشورت آن را ضربه دروازه اعلام کرد ۱۰۰ درصد پنالتی بود؛ اما من به بازیکنانم گفته‌ام که فراتر از تصمیمات داور ظاهر شوند و تصمیمات داور روی روح و روان بازیکنانم تاثیر نگذارد که خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد و توانستیم در این بازی دو گل بزنیم. در کل امسال داوری‌ها به خصوص برای تیم‌ ما عجیب و غریب بوده است. چرا برخی از تیم‌های خاص، داوری‌شان سطح بالایی دارد؛ اما به تیم‌هایی مثل ما که می‌رسد داوری بعضی از اوقات ضعیف ظاهر کار می‌کند؟

۸ ۹  
آی اسپورت
2017-10-13 20:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
سوراخ سرخ اسیاب
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
عزیز دردانه وزیر سهمیه پنالتی داره، درواقع یارانه پنالتی میگیره. لنگوزیره دیگه.
خاطره الهلال
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
دقیقا به نفع تیمه خاصیه خصوصا لنگ پولیس ویتنام بی افتخار.
احمد
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
مثل بازی سپاهان با پرسپولیس که گل دوم سپاهان با یه هند شروع شد
مثل بازی پرسمولیس با سیاه جامگان که هند مسلم بازیکن سیاه جامگان باعث گل تساوی شد
به همین راحتی ۴ امتیاز پرسپولیس پرید
رو که نیست
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
و 12 امتیاز پرسپولیس با کمک داوران به دست اومد اخرین حماسه داوری بسود پرسپولیس را در اخراج خنده دار کولیبالی دیدیم
۲
احمد
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۱
نه که با کولیبالی سه تا نخورده بودند.
۱
حرف حساب
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
جالبه! ببینید کی داره از داوری های مشکوک حرف میزنه؟! سرمربی تیمی که بزرگترین گندهای داوری تاریخ لیگ به نفعشون بوده و حداقل دو تا از قهرمانی هاشون با همین داوری ها بدست اومده! حالا حالاها باید زردکهای زر و زور و تزویر تاوان ناپاکی های گذشته رو بدهند!
بشین عمو جون
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
حرف زدن که مالیات ندارد دیگه همه میدانند کثیف ترین تیم تیم قرمز هاست چون حسادت میکنی به سپاهان این حرف را میزنی اخه مرد حسابی 9 بازی از لیگ برتر گذشته حتی یک پنالتی بسود سپاهان گرفته نشده بعد برای شما چند پنالتی گرفته شده؟ تو این چند سال بیشترین ضربه از داوری را ذوب اهن و بعد از ان سپاهان خورده و بیشترین سود از داوری را پرسپولیس با اختلاف فاحش با بقیه تیم ها برده است
۲
یوسف
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۴
تو اینکه دو سالی هست داوری ها به نفع یه تیم خاص دولتی سرخپوش پایتخت نشینه! شکی نیست ولی خب دیگ که دیگه به دیگ نمیگه روت سیاه! میگه؟!
۱ ۱
فرهاد
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
میشه تعدا امتیازاتی که سپاهان در این چند سال از داوری گرفته را با امار مستند با بقیه تیم ها مقایسه کنید ؟ اگر نمی تواننید پس حرف م ف ت نزنید خواهشا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر