فهرست
کونسیسائو: در نتیجه طارمی امشب گل می‌زند!
کونسیسائو: در نتیجه طارمی امشب گل می‌زند!

کونسیسائو: در نتیجه طارمی امشب گل می‌زند!

آی اسپورت – پورتو در بازی برگشت برابر یوونتوس در تورین مجبور شد یک پانزده دقیقه بسیار سخت را در ابتدای نیمه دوم تحمل کند. این تیم علاوه بر دریافت دو گل، مهدی طارمی، مهاجم با استعداد خود را نیز با یک اخراج غیرضروری از دست داد؛ ستاره ایرانی پورتو پس از توقف بازی با سوت داور به توپ ضربه زد تا با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شود. به این ترتیب پورتو مجبور شد که برای مدتی طولانی بدون طارمی و با ده نفر برابر یووه بازی کند. این مسابقه البته در میان بارش اشک های شادی از صعود به مرحله بعد برای پورتو به پایان رسید.

مهدی طارمی در پایان بازی خوشحال از اینکه اشتباهش منجر به حذف پورتو از چمپیونزلیگ نشده، در آغوش سرمربی خود اشک شوق ریخت و صحنه های زیبایی را در استادیوم آلیانز رقم زد. واکنش تیم سرجیو کونسیسائو فوق العاده بود و توانستند اشتباه طارمی را جبران کنند. لازم به ذکر است که طارمی در دیدار برابر بنفیکا نیز به دلیل برخورد خشونت آمیز با اوتامندی از زمین بازی اخراج شده بود.

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، می گوید که پس از صعود برابر یووه در تورین با طارمی به صورت خصوصی صحبت کرده است. کونسیسائو گفته که طارمی قول داده در بازی روز یکشنبه (امروز) پورتو برابر پاکوش ده فریرا گل خواهد زد.

کونسیسائو گفت: "به او چه گفتم؟ اینها چیزهای خصوصی است و من راحت نیستم که محتوای صحبت هایمان را فاش کنم. طارمی احساس می کرد که اوقات خوب کمتری داشته و خوب بازی نکرده که همراه شد با یک داور سختگیر (و کارت قرمز)، در نتیجه او گفت که می خواهد در بازی روز یکشنبه برابر پاکوش ده فریرا جبران کند و گل بزند."

مهدی طارمی 28 ساله در اولین سال حضور خود پورتو فصل خوبی را سپری می کند. او در 35 بازی 15 گل برای پورتو به ثمر رسانده و در ماه دسامبر به عنوان بهترین بازیکن لیگ پرتغال انتخاب شد و در فوریه برای سومین ماه متوالی بهترین مهاجم لیگ نام گرفت. در فصل قبل و در تیم ریو آوه، طارمی به دلیل تعداد بالای کارت زرد در طول فصل یک بازی محروم شد. 

 

 

     
آی اسپورت
2021-03-14 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر