فهرست
نقل قول های روز: انتخابی با چشمان باز
نقل قول های روز: انتخابی با چشمان باز

نقل قول های روز: انتخابی با چشمان باز

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

پیشنهاد پرسپولیس را قبول نکردم

خیلی هم دوست داشتم به این تیم بزرگ بیایم و کارم را در آنجا دنبال کنم. چون هم در آسیا حضور دارد و هم اینکه بازی در این تیم باعث می‌شود بهتر دیده شوم و راحت‌تر به تیم ملی راه پیدا کنم اما دیروز وقتی داشتم به این مساله فکر می‌کردم کمی دو دل شده بودم. از یک طرف دوست نداشتم تیم استقلال خوزستان و مردم استانم را تنها بگذارم. از طرف دیگر رسیدن به تیم ملی برایم اهمیت زیادی داشت که در نهایت با صحبت‌های سیروس پورموسوی پشیمان شدم و تصمیم گرفتم بمانم.
محمد طیبی قید حضور در پرسپولیس را زد

انتخاب با چشم باز

از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد جدی داشتم، اما نپذیرفتم و برای این تصمیم دلایلی داشتم. نمی‌خواستم جایی کار کنم که برای خروج موقت از بحران و بدون اهداف و برنامه کاری، تمایل به همکاری دارند. از طرفی سال‌هاست با فوتبال زندگی می‌کنم و به نوعی با فوتبال بزرگ شده‌ام. دوست نداشتم منتظر بمانم و ببینم کدام تیم نتیجه نمی‌گیرد تا سرمربی‌اش شوم. اینها را بدون تعارف می‌گویم. حالا هم با بررسی همه جانبه تصمیم گرفته‌ام و با مطالعه و چشم باز این کار را کردم.
یحیی گل محمدی اینگونه از حضورش در لیگ یک دفاع می کند

به تصمیم یحیی احترام بگذاریم

او مطمئناً در این زمینه فکر کرده و شرایط باشگاه اکسین را برای پیشرفت مناسب دیده است. ما باید به تصمیم یحیی در مورد این انتخاب احترام بگذاریم.
جواد منافی دستیار گل محمدی در اکسین به انتقادات از یحیی در مورد انتخاب تیم جدیدش پاسخ داده است

کوروشی را به پرسپولیس نمی دهیم

اصلاً هیچ بحثی در این خصوص با ما نشده و پرسپولیسی‌ها نیز درخواستی نداشتند. با این حال شما فکر می‌کنید منطقی است که ما بخواهیم کوروشی را به تیم دیگری بدهیم؟ کوروشی در همه بازی‌های این فصل ما حضور داشته و بازیکن اصلی ماست و وقتی خودمان به او احتیاج داریم، معقول نیست که بازیکن‌مان را به پرسپولیس بدهیم.
نظر مدیرعامل سایپا درباره شایعه علاقه پرسپولیس به جذب سیامک کوروشی مدافع میانی نارنجی پوشان

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-12-27 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر