فهرست
در را هم پشت سرتان ببندید، آقای طاهری!
در را هم پشت سرتان ببندید، آقای طاهری!

در را هم پشت سرتان ببندید، آقای طاهری!

یک: همان اوایل که نام طاهری برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس انتخاب شده بود کمتر کسی بود که اول تا آخر این انتخاب را به سخره نگیرد. فکر آنکه روزی برای رفتن او دل هواداران پرسپولیس تاسیان شود  اما عجیب بود. هنوز زمان زیادی از آن مرد اتو کشیده ای که با کبکبه و دبدبه از راه رسیده بود نگذشته بود، همانی که هواداران به احترام اش تمام قد می ایستادند و می خواندند «به احترام سردار شیش تایی ها خبردار». اما هیچ خیری از آن همه هیاهو و دک و پز سردار به هواداران نرسیده بود، چه رسد به یکی همانند علی اکبر طاهری با پیراهنی که سرشانه هایش هم روی بازوهایش افتاده بود. بیایید روراست باشیم؛ در نگاه اول تفاوتی میان طاهری و سیاسی نبود؛ همانی که علی دایی را به تمرین راه نداد و فاجعه حمید درخشان را رقم زده بود. اما مساله این یکبار فرق داشت، علی اکبرطاهری سنگری مطمئن‌تر از سردار رویانیان و حمیدرضا سیاسی داشت. سنگری با نام «برانکو ایوانکوویچ». مدیری که از ابتدا تا انتها پشت نتایج برانکو ایوانکوویچ پنهان شد تا با ضعف مدیریت خود آنچنان استتار کند که حالا شاهد این باشیم که هواداران پرسپولیس از رفتنِ مردی که دیگر به دکتر لقب گرفته بود دل نگران شوند و حتی عده ای درست یا غلط در ستایش از ایشان صحبت کنند. پرونده های باز،

بدهی دو برابر شده ژوزه، عدم توافق با علی دایی برای صدمیلیون تومان، که منجر به بدهی سه میلیاردی به علی دایی شد تا کاسه صبر شهریار هم لبریز شود و در جواب طاهری تنها بگوید «دیدار ما در دادگاه». ترویج بازیکن سالاری، عدم شفاف سازی با رسانه، پرونده توریست های اوکراینی آلکسی پلی‌یانسکی و ولادیمیر پریموف، پرونده مضحک گولیچ، و فاجعه ریزه اسپور تنها بخشی از شاهکارهای آقای طاهری است. اما متاسفانه در این یکی دو روز همه چیز آنقدر وارونه جلوه داده شده است که برای چندلحظه گیج می شویم این طاهری همان طاهری است که روز اول که پشت صندلی مدیریت باشگاه تکیه زد یکی از بازیکن های سابق پرسپولیس با طعنه گفته بود «باید غرفه میدادن دستش، نه مدیریت باشگاه رو». اما امروز دکتر طاهری رفته است. پس آنچنان گله ای به هواداران پرسپولیس نیست که از رفتن یکی از ارکان مهم تیمشان دل آزرده شوند.

دو: در ماه های گذشته بخش عظیمی از هواداران پرسپولیس به درخواست آقای طاهری و البته برای به حاشیه نرفتن تیم محبوبشان در آستانه بازی های آسیایی به باشگاه پرسپولیس کمک مالی می کردند. هفته اول بهمن 1395 بود، حول و حوش صد میلیون تومان به باشگاه پرسپولیس کمک می شود. باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای می گوید «حماسه ساز تویی هوادار کمک های تو یاری دهنده باشگاه است». عکسی هم می گذارند از چهره ماتم زده و عرق کرده مهدی طارمی و علیرضا و کمال. چندروز بعد کمک های مالی می رسد به سیصد میلیون تومان. بیانیه ها و شعارهای حماسی با قدرت ادامه می دهند. اما کاش همان روزها از شخص آقای مدیرعامل که یک روز درمیان در برنامه های زنده کاسه گدایی در دست داشت پرسیده می شد چرا بدهی ژوزه دو برابر شده است؟ چرا صدمیلیون تومان مالیات علی دایی پرداخت نشد تا امروز جریمه سه میلیاردی پرداخت شود؟ چرا در تاکسی توریست به نام بازیکن جذب کرده اید؟

خوشبختانه هواداران را دیگر نمی توان آنچنان فریب داد. هواداران فراموش می کنید در بازی الهلال عربستان وقتی که پرسپولیس به لطف دلواپسان میزبان بود بلیط های استادیوم به مالک متمول عربستانی نواف بن سعد فروخته شد و پرسپولیس رسما مهمان ناخوانده شد تا کار ِ تیم به اما و اگر کشیده شود. کسی فراموش نمی کند در دیدار با الریان که حکم بازی مرگ و زندگی را داشت بلیط های استادیوم آزادی را بی توجه به وضعیت مردم به چهل هزارتومان رساندند تا کلی از سکوهای استادیوم خالی بماند. کسی حق ندارد فراموش کند در بازی با لخویای قطر که پرسپولیس به لطف سکوهایی که لیزر در دست داشتند از تماشاگران محروم شده بود و در اقدامی توهین آمیز آقای طاهری شانه ای بالا انداخت و به هواداران اعلام کرد «حالا که به استادیوم نمی توانید بیایید پول بلیط ها را به حساب باشگاه واریز کنید».

اگر دیروز انتقاد کردیم که آقایان مدیر زشت است، زننده است که کاسه گدایی در دستتان گرفته اید و با سواستفاده از احساسات هواداران، که در این شرایط سخت از وعده غذایی خود و خانواده‌شان بزنند تا برای بی‌کفایتی شما پول واریز کنند، فکر حالا را می کردیم که شما با انبوهی از بدهی و سومدیریت تیم را رها کنید و پاسخگوی همان هواداران که با دستمزد کارگری برای شما پول واریز می کردند نباشید.

سه:  سوال اینجاست چه اندازه مدیریت طاهری در موفقیت های اخیر پرسپولیس نقش داشته؟ فقط لحظه ای تصور کنید جای برانکو ایوانکوویچ یک مربی ایرانی و حتی پرسپولیسی همانند حمیدرضا استیلی، حسین عبدی، حمید درخشان و یا حتی علی دایی بر روی نیمکت نشسته بودند. بعید به نظر می رسید نتایج خوب دو سه فصل گذشته، از نایب قهرمانی لیگ برتر، قهرمانی لیگ برتر، صعود به جمع چهارتیم پایانی جام باشگاه های آسیا با این اسامی به وقوع می پیوست. اما درایت برانکو در کسب نتایج مطلوب نه تنها ضعف های مدیریت و سرپرست باشگاه را پنهان کرد بلکه در عین ناباوری از مدیریت باشگاه یک نام نسبتا خوب به یادگار گذاشته است، حداقل تا روزی که بدهی های وحشتناکی که از بی لیاقتی ها و ندانم کاری ها به ارمغان آمده است پرداخت شود.

با این تفاسیر گله ای به هواداران امروزی نیست؛ همان ها که برای احمد نورالهی اشک می ریختند و همین ها که خیانت امیدعالیشاه را قانون حرفه ای فوتبال قلمداد کردند. همان هواداران که برای عضو هیات مدیره جناب آقای کاشانی سکوت کرده اند و یا همین ها که پای بی اخلاقی طارمی و بیرانوند مانده اند. اینجا پایتخت است، شهری که از بی کفایت ها گاهی دکتر می سازد گاهی هم مدیر. در را هم پشت سرتان ببندید آقای طاهری.

چهار: ما فاجعه آخر زمانی روی داد که رویای یک ملت بر باد رفت. فاجعه ریزه اسپور را می گویم. دیگر همه هواداران به خوبی می دانند داستان مهدی طارمی و ریزه اسپور ترکیه از چه قرار است. نیازی نیست زیادی برگردیم به گذشته که چه اتفاق هایی دست به دست هم دادند تا یک فاجعه رویای هواداران پرسپولیس را در آستانه فینالیست شدن نابود کند. موضوع به یک باره رفتنِ مهدی طارمی به ترکیه بود، روزهایی که وکیل مهدی طارمی، سخنگوی باشگاه و شخص آقای طاهری تاکید می کردند که مهدی طارمی قصد رفتن از پرسپولیس را ندارد و به زودی برمی گردد. آنقدر محکم روی حرفشان ایستاده بودند که وقتی پس از چندساعت تصاویر عقد قرارداد مهدی را با ریزه اسپور دیدیم به چشمان خودمان شک کردیم. اما واقعیت داشت، همه چیز قانونی بود، مهدی طارمی با ریزه اسپور ترکیه قرارداد داخلی بسته بود.

پنج: اشتباهات زشت، عدم مدیریت صحیح، بی کفایتی در باشگاه، اجازه دخالت به آنهایی که به زور وثیقه آزاد بودند، فقط بخشی از فاجعه ای هستند که گریبان پرسپولیس را گرفته . جناب آقای طاهری؛ این اشتباه بزرگی که پرسپولیس را با مبلغی سنگین جریمه و از دو پنجره نقل و انتقالات محروم، و به محرومیت یکی از بازیکنان منجر شده، حاصل سهل انگاری و خطای شما و البته اعضای هیات مدیره و مهدی طارمی بوده . تردید نداشته باشید اگر چنین اتفاقی در هر سازمانی، در هر کشوری به وقوع می پیوست تمامی متصدیان علاوه بر عذرخواهی از سمت خود استعفا می دادند. اما متاسفانه امروز شخص آقای طاهری با کم درایتی، پشت نتایج پرسپولیس و البته محبوبیتِ برانکو ایوانکویچ سنگر گرفت و در اقدامی قابل پیشبینی بدون عذرخواهی و بدون شفاف سازی از معرکه گریخت.

شما متهم هستید آقای طاهری، شما خطاکارید آقای طاهری، شما مسئول بودید آقای طاهری و شما پاسخگو نماندید جناب طاهری. و به راستی چه زیبا گفته بود محسن صفایی فراهانی. وقتی صفایی فراهانی به سمت درب خروج برده می شد در جمله ای تامل برانگیز گفت: «فوتبال را به نامادری اش سپردم، خداحافظ»

شش:  آقای طاهری؛ حالا برو، و تبدیل به اولین کسی در تاریخ شو که در سکوتی بی اثر به عصر یک غرفه‌دار که در ردای یک مدیر می تازید پایان داد. پایان یک دوره باشکوه و عاریه ای که به پایان رسید. همانطور که اریک امانوئل اشمیت در بخشی از کتاب اش نوشته است: «شهرت بیشتر برازنده ی مردگان است. لباس عاریه ای است که به تنِ زندگان مضحک می نماید». شما هم آقای دکتر طاهری؛ جدا از فیش های نجومی اطرافیانتان و صفرهای ممتازی که کسب کرده اید و یکی از ممتاز ترین پرسپولیس های تاریخ را تا پای یک فروپاشی برده اید به سلامت؛ اما کاش یکی هم برای شما می گفت: که شکارچیان هم تفنگ هایشان را زمین گذاشته اند.

۳۶۹ ۹۷  
آی اسپورت
2017-11-24 17:27:00
نظر دهید

۹۷ نظر
بابک پرسپولیسی واقعی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
تو خوبی نکبت
نصیری
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
شعور هواداران ما را ببین. رفیق با نام پرسپولیس واقعی جواب میزان تر بده تا جایگاهشو بفهمه.با نکبت و اینکه شعرنوشتی هواداران واقعی ارتشو سلاخی نکن.دمت گرم بابک رفیق
به نصیری
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
با این نوشته که خوندم . نکبت خیلی محترمانه است. وقتی نویسنده نه چندان محترم از روباه و دزد و ... استفاده میکنه بابک خیلی ارفاق کرده که نوشته نکبت. در ضمن این نویسنده پارسال چیزی که لایق خودش بود رو به پرسپولیس و هواداراش نسبت داد و فک کنم همه میدونن چی گفت
اصیل
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
چی گفت؟ بگید ما هم بدانیم
ی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۵
دوست عزیز نویسنده چه چیزی پارسال گفته ما بیخیبریم؟میشه با مدرک نشون بدید
در جواب ی و اصیل
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
برید تو نظر جاوید تو همین نوشته . اون گفته چی گفت . من بنویسم چاپ نمیشه
حرف حساب
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
به هواداران پرسپولیس گفت حرام زاده
پیمان
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
خانوم محترم... هر کسی رو با نتایج و دستاوردهاش میشناسن... برا شما متاسفم که اینهمه خوبی های پرسپولیس رو ندیدی فقط بدی هاش رو دیدی.... طاهری هرچی هست با توجه به نتایج پرسپولیس موفق بوده... ما همیشه یاد گرفتیم از آدم پر حرف تعریف کنیم از آدم پرهیاهو تعریف کنیم.... آقای رویانیان چه دستاوردی برای پرسپولیس داشتن از لحاظ نتیجه
پیمان
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
میدونین ما همیشه اینطوریم برا هر کسی بهونه ای داریم. حرفی داریم... اون فرد موفق باشه هم براش بهونه داریم ناموفق باشه هم بهونه داریم.... وای به حال تیمی که قهرمان باشه. سال بعدش بیچاره شده... من فاتحه پرسپولیس رو وقتی که قهرمان شد خواندم
شاهین
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
تاسیان شود!؟؟
یه اصطلاح گیلکی ست که معادل فارسی هم ندارد.
در واقع متن های اشک ریز خودفروخته را سامان زمان زاده از بچه های انزلی می نویسه و حالا میشه با خیال راحت به فیسبوک ایشان رفت و ازش انتقاد کرد.
پ.ن:
اشک ریز اصن سواد فوتبالی نداره، کاری بهش نداشته باشین:)))))
بابک پرسپولیسی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
هر کسی که بابک پرسپولیسی نیست و بنام او پست میزنه هست چه من باشم چه تو
رضا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
با توجه به سابقه نوشته های مشمئزکننده نویسنده نظر خاصی ندارم فقط یه سوال دارم ایشون چرا همه به اصطلاح نقداشو حوالی پرسپولیس میچرخونه یه روز برانکو رو میکوبه تا کی‌روش رو بزرگ کنه امروزم میگه همه نتایج پرسپولیس به خاطر وجود برانکو بوده تا مدیریت طاهری رو بکوبه واقعا تملیفت با خودت معلومه خانم نویسنده!
سامان
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
به هوادارای پرسپولیس غیرمستقیم گفته حروم زاده.به همه گفته به هرکی که مخالف سی کیو حرفی زده باشه یا از کیروش انتقاد کنه
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
آقا حالا که همه جمعن یه پیشنهاد دارم. برای اینکه حساب کار دست وزارت ورزش بیاد که فکر نکنن با رفتن طاهری امثال شیرازی می تونن هر غلطی خواستن بکنن ما هر سامانه ای رو که با شیرازی در ارتباط باشه تحریم کنیم. تو رو جون جدتون پایه باشین و هم یاری و هم رسانی کنین. اگه الان ما جلوشون واستیم برای همیشه مشکل حل میشه.

#تحریم_سامانه_شیرازی
رضا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
دوستان زیاد سخت نگیرید این بشر وقتی صفحه فیس بوکش لو رفت مشخص شد از قماش همون دوتا خبرنگار نود هست که اطلاعات و عکسهای اینستاشون لو داد که استقلالی هستن و دلیل این متنهاشون مشخص شد. اینا همون قماشی هستن که از آزادی بیان حرف میزنن ولی وقتی نیتشون لو میره برای بستن یه پیج هواداری دست به دامن سازمان اطلاعات میشن که خودشون و دار دستشون لو نرن. بالاخره برای یه مشت تازه به دوران رسیده خیلی سخته وجدان کاری رو به هر قیمتی زیر پا نزارن چه بسا قیمتش برگشتن به گنداب واقعی زندگی خودشون باشه ولی دل شیر میخواد با وجدان زندگی کردن کار هر پاپتی و بی مایه ای نیست
علی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹

من هم مخالف طاهری هستم مخالف وزارت ورزش از زمان گودرزی و علی ابادی تا امروز که سلطانی فر نشسته.ولی طاهری هر بدی که داشته بهتر از مدیرای قبلی کار کرده.بدهی همیشه بوده و طاهری میگفتی بدهی های زیادی را داده و پرسپولیس با طاهری موفق تر از بدبیاریش بود.همانگونه که تیم ارامش داشت و توانست با ترکیب برانکو موفق بشه اگه طاهری نبود تضمینی نبود این موفقیت ها حاصل بشه.بدگویی از مدیری که از خودش دفاع نکرده و حف دفاع نداشته از لحاظ اخلاقی دیسلایکه
mmm
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
اقا من نفهیدم توی سایت ای اسپورت زیر کامنت نظر میدن تا نظرشون ارسال بشه
در غیر این صورت قسمت ارسال دیده نمیشه
۲
mmm
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
اقا من نفهیدم توی سایت ای اسپورت زیر کامنت نظر میدن تا نظرشون ارسال بشه
در غیر این صورت قسمت ارسال دیده نمیشه
کوهیار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۹
بو گند نوشته همه جا رو برداشته. پلشت
فرزاد مهریار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۲
توهین نکن . نقد داری مودبانه بگو و منطقی حرف بزن .
کوهیار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۳
به فرزاد مهدیار :
جناب مهدیار شما درست میفرمایید که توهین خوب نیست ولی باید توجه داشت جواب هر کس را در حد خودش داد. نویسنده مطلب فوق در توهین کردن مسبوق به سابقه است و جواب توهین را نباید با نقد داد. به فرض اگر من بخواهم جواب نوشته هایی به سبک شما را بدهم نباید توهین کنم و باید متناسب با شخصیت شما مودبانه پاسخ بدهم.
موفق باشید
majid
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
چه عجب یکی شعورش رسید! کلی افتضاح بار اورده طاهری بعد یه عده احمق ازش طرفداری میکنن!
افتخاری هستم شوالیه جدید کاج
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
احمق اونیه که یادش رفت تربیتت کنه
آنتی شومن
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
احمق جد و آبادته بیشعور!
۱
ی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
واضحه که هر کی به مدیریت پرسپولیس یا استقلال یا چنین جایگاه هایی می رسه باید از هزارتا فیلتر جورواجور این سیستم عبور کنه. مشخصه که طاهری گزینه مطلوب نیست ولی از این نوشته جز حسد و بخل و کینه چیزی به مشام نمیرسه. اگر هوادارها برای رفتن طاهری ناراحتن صرفا به خاطر خاطره فاجعه هایی مثل رویانیان و سیاسی هست. طاهری هر کثافتی بود اما اهل مصاحبه و به هم ریختن تیم نبود و تونست هیات مدیره رو هماهنگ کنه و حداقل پولی به باشگاه تزریق کنه. بقیه چیزها از جمله دزدی و بی کفایتی که در بین مدیران این مملکت یه چیز عادی و روزمره است.
محسن
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
اینکه فرمودید توانست هیئت مدیره را هماهنگ کند را جدی گفتید؟!! پیشنهاد میکنم پستهای دیروز و پریروز را بخوانید تا بهتر و دقیقتر نظر بدهید.مشترک مورد نظر،اصلا هیئت مدیره را قبول نداشته!!! نوشته همه را دور میزد!
به محسن
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
اون مطالب رو که میگی بخون مربوط به هرزنامه ایران خرزشی بوده. در ضمن خودتو محدود به چرت نامه آی اسپرت و سایت زرد نود نکن. مطالب ورزش 3 رو هم در باره طاهری بخون
arash
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
به ی : ورزش 3 پزمان راهبر قابل استناد کردن نیست
به arash
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
پژمان راهبر هر چه باشد از مهدی امیر پور و چیا فوادی قابل استناد تر است
به کامنت بالایی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۸
از انتن دزدی نمیکنن جای شکرش باقیقه :))) مردمو ساده گیر میارن هیچیم حالیتون نیس هاها
عمرعبدالرحمان هستم قاتل شش تاییا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
خانوم اشکریز خانوم اشکریز !
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
عمر خریبین خیلی وقته در رو بسته!
خخخخخخخخخخخخخ
.... ام جیگرم
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
درود بر برادران با شرف سعودی که .... ....رو بله بله
۵
ss sol
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
دقیق و درست
مدیری که با لابی گودرزی به این تیم اومد و با جعل قرارداد و دزدی و گدایی یک عنوان قهرمانی آورد
برود و در را هم پشت سرش ببندد.
مهدی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۳
نویسنده سایت دوزاری طرفداری شقایق ریز مطلبای شما مورد اذعان قرار گرفته دلت برا پرسپولیس سوخته
فرزاد مهریار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
سرکار خانم شقایق اشک ریز
به نظرم کمی تندروی کرده اید . مطالب شما درست و منطقی است و فکت هایی هم آورده آید کاملا صحیح است . اما آنچه که نوشته شما را از مسیر انصاف خارج می کند ، اشاره به نقاط مثبت علی اکبر طاهری است . همین که او به قول شما اندک هوشی داشت تا برانکو ایوانکوویچ را حفظ کند و رفیق گرمابه و گلستانش حسین عبدی را سرمربی پرسپولیس نکند اقدامی مثبت است که نمی توان انکارش کرد . به اقدامات مثبت و ویژگیهای رفتاری درست طاهری تجهیز استادیوم کاظمی ، حفاظت از آرامش تیم ، تلاش برای قطع دستهای فاسد حاکم بر ۳۰۹۰ و بلیت فروشی برهان مبین و نیز ساکت بودن و اهل شو آف نبودن ایشون نیز اشاره می کردید . فساد مالی در دوره علی اکبر طاهری بدون تردید از فساد دوره امیر عابدینی کمتر بوده و طاهری بر خلاف حبیب کاشانی مصلحت تیمش را به رفیق بازی نفروخت . و خب برخلاف محمد حسن انصاری فرد خوش شانس هم بود که تیمش موفقیت های بزرگی کسب کرد . از روزنامه نگار خوش قریحه و خوش قلمی چون شما انتظار می رود با انصاف بیشتر و با دقت بیشتری بنویسید
بابک پرسپولیسی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
این اشکریز همونیه که به مخالفان کیروش محترمانه گفت ...؟
به بابک
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
همونه همونه خیلی رو میخواد باز بیاد . محترمانه نگفت روی سنگ پای قزوینو کم کرده بود حیف حیف اینجا یچیزی بنویسیم نمیچاپن ولی در یاداشت نویسنده های سادیسمی میتونن به چهل میلیون هوادار بخاطر انتقاد درست به سرمربی تیم ملی که دستش برای همه رو شده فحش بشنون و هیچ دفاعی هم نکنن
امید از تفت
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
چندمیگیری گریه کنی رو دیدی؟ چندمیگیری ضد پرسپولیس و برانکو و طاهری و طارمی مطلب نفاق پرانی کنی؟؟
امید از تفت
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
مرض به اسم خودت نظر بده
علی موراتا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
کیییروش
نکته خوبی داشت
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
شقایق هم به ۲۲ کیروش می اندیشد....
شعورم آرزوست
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
باید تاسف خورد به حال کسی که چنین اهانت هایی را تایید میکند
۲
فرزاد مهریار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
لطفاً اهانت جنسی نکنید
۱
پرسپولیسی واقعی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
شقایق اشکریزامده؟؟؟؟ دیدپرسپولیس زمین خورده تشریف فرما شده قابل توجه دوستان
به پرسپولیس واقعی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
طرفداری بود اونجا هم بیرونش کردن اومده اینجا زرافشانی اینجا هم چهارتا فحش میده ده تا هم میشنوه میره پی کارش
Reza
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
چرا از افتخاری چیزی نننوشتید فقط مال طاهری مشکل داشت؟ همه مطالبت زد برانکو بود چی شد الان چربید از برانکو استفاده کنی طاهری بزنی؟؟؟
هرز نوشته
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
اشکریز کیست؟
یک رضاییان فن که گفت با رفتن رضاییان پرسپولیسمالی نمیشود.
اشکریز کیست؟
یک کیروش پرست که عشق به کیروش چشمانش را کور کرده
اشکریز کیست؟
کسی که به خاطر کیروش به زمین و زمان توهین می کند
اشکریز کیست؟
یک جیره خوار
حسین
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰

با اختلاف بهترین نویسنده ای اسپورت.دمت گرم بانو
بیا سیب بخور
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
:)
shahab.ir
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۷
مسواک بزن
پوریا
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
روباه نماد حیله و مکر را الان با طاهری مقایسه کردی شقایق خانوم؟! انصاف نداشتی و مطمئن شدم نداری.این مثال که نوشتی ذاتت و نشون داد
مسعود بیک
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
طرفداریو لینک میکردی ازینکه که برگشتی خدایی خوشحالم ولی تفنگ زمین گذاشتن و این تهمتا خدارا خوش نمیاد طاهری حق داره شکایت بکنه اینطوری نوشتن شخصیت برات نمیزاره از ما گفتن بود
shahin
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
jalbe tavajoh kardan. masale in ast hata agar monjar be fosh shenidan shavad
حرف حساب
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
حرف دلمو زدی اخ اخ این ادم کلی پول گرفته پرسپولیس گند زده رفته بیا جواب بده
حرف حساب
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۷
درد و بلای طاهری و برانکو بخوره تو سر بدخواهان و تنگ نظران که حتی وجود ندارند با اسم خودشون کامنت بذارند!
جاوید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
برای شما از مدت ها قبل احترام قایل بودم چه وقتایی که از سی کیو مایه میزاشتی برانکو میزدی چه وقتاییم که یادت میرفت یه تیمی به اسم استقلال وجود خارجی داره حتی یک یاداشتم حتی بعد شیشتایی شدن و ابروی ایران بردن ننوشتی ولی جای همه اینا برانکو و پرسپولیس و هوادارانو کردی حرام زاده و جیکت درنیومد همه ادمیم یه ملتیم.الانم اینطوری هرچی که دلت میخواست علیه پرسپولیس نوشتی و زخم زبان زدی که روباه و دزد و توریست و.... انصافت کجا رفته... اگه قهر نمیکنی با این طرز نوشتن برگرد جایی که بودی ..........
به جاوید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
جناب جاوید باز هم از نوشته منطقی تان سپاسگزارم. در میان هواداران کیروش در این سایت شما بسیار منطقی هستی و حرف هایت را مستدل میزنی. ای کاش همه هواداران استقلال و پرسپولیس و کیروش و برانکو و ... مثل شما بودند.موفق باشی.
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
سلام به شقایق عزیز.
این کامنت رو قبل از خوندن مطلبت می ذارم. فقط با خوندن عنوان مطلب میشه حدس زد که انتقاد هایی داری. فقط خواستم بگم که انگار زیاد متوجه وضعیت جایگاه خودت نزد هوادارای پرسپولیس نیستی. پس بزار برات بگم:
از نظر پرسپولیسی ها همین که تو از طاهری انتقاد کنی یعنی طاهری کارشو درست انجام داده. مهم هم نیست چی گفتی.
کوهیار
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
درود برشما.
بهترین پاسح ممکن
یاس
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۸
من پرسپولیسم ولی خاک برسر کسی که از طاهری دفاع کنه طاهری خراب کرد گذاشت رفت میگی کارشو درست انجام داده ملت ..خل شدن حاجی
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
آقا/خانم یاس
یک کامنت مفصل با اسم حمید نوشتم. این بار بعد از خوندن کل مطلب. می تونی نظرات منو در مورد طاهری و نقاط و قوت ضعفش اونجا بخونی. شبت خوش
آنتی شومن
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
خدا نکنه روزی زمین بخوری اون وقت هر کسی هم بهت لگد میزنه! طرفدار کیروش ما هوادارها بهتر از تو میدونیم طاهری کجا اشتباه کرد کجا نه! همینکه مثل شیر جلو زیاده خواهی وزارت و اسپانسر و صدا و سیمای میلی ایستاد برای ما خیلیه ولی برای شما نوکران مجیز گوی کیروش که از اول طاهری و برانکو را خوار چشمتون میدید این چیزها مهم نبود! تو برو به جای این حرفها باز ... کیروش را ....!! بله بله دقیقا!!
omid
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
خانم اشکریز اگه ریزه اسپور پیش نمیامد یو مطمئنی پرسپولیس حذف میشد تا چهارمرتبه ننویسین رویای ملت؟ بازی برگشت مهدی طارمی از دست رفت چرا بازی رفت پرسپولیس قافیه را باخته بود؟ همه چیز گردن طاهری نیست. این عوام فریبیه که ماجرای بازی با الهلال را مقصر طاهری میگویید در صورتی که پرسپولیس بازی رفت که طارمی را داشت هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم. #فرافکنی نکنید
روباه سکته کرد نویسنده بهایی ذوق کرد
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
مذخرف به تمام معنا مطلبو دیدم فهمیدم کار کی میتونه باشه فقط یکی که ذاتش خراب باشه میتونه به همه تهمت بزنه و بیخیال دنیا یاداشت بنویسه
ali6666
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
چه رسد به یکی همانند علی اکبر طاهری با پیراهنی که سرشانه هایش هم روی بازوهایش افتاده بود.


شعور ذاتیست تمسخر یک انسان نشانه خوبیست تا نویسنده قضاوت بشود
hajix8867
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
طاهری با توجه به همه اشتباهاتی ک داشت بدون شک با اختلاف بهترین مدیر دو دهه اخیر پرسپولیسه
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
سلام مجدد به شقایق عزیز
1- دقیقا با کدوم ساز تو برقصیم؟ پارسال که با برانکو مشکل داشتی اومدی گفتی قهرمان کردن پرسپولیس کاری نداشته چون سپاهان و تراکتور و استقلال ضعیف بودن اما حالا اومدی میگی "درایت برانکو در کسب نتایج مطلوب"؟

2-اتهام های زیادی زده شده که تک تک خیلی مختصر نظرمو میگم.

* گدایی از هوادارا: خب تو یه راه حل دیگه بده. تلویزیون پول نمیده. اسپانسر پول ما رو میدزده. از بلیط فروشی و تبلیغات محیطی چیزی بهمون نمی رسه. وزارت صاحب ماست ولی نه تنها بهمون پول نمیده بلکه جلوی خیلی از راه های پول درآوردنمون گرفته شده چون ما موسسه دولتی هستیم و حق کسب درآمد از خیلی از راه ها رو نداریم. دقیقا بگو چیکار کنیم.؟
*بازیکن سالاری: توی پرسپولیس بازیکن حاشیه دار زیاده اما هیچکدوم سالار تیم نیستن. ممکنه یه کارایی بکن ولی کنترل تیم کلا دست برانکوئه.
*بازیکن هایی اکراینی و موارد مشابه: اصولا وظیفه بازیکن گرفتن با مربیه پس مقصر اصلی قاعدتا باید برانکو باشه اما میشه طاهری رو در اینجا تا حدی مقصر دونست چون اجازه داده که یه عده بدون اطلاع مربی بازکن بگیرن.
*پرونده گولج: این مساله هنوز به سرانجام نرسیده و کار درست رو من می کنم که در موردش نظر نمی دم تا تکلیفش مشخص شه.
*اگر بجای برانکو استیلی مربی بود طاهری این همه موفقیت کسب نمی کرد: این شیوه استدلال به شدت مضحکه. معمولا برای موفقیت یک تیم عوامل مختلفی نقش دارن که مدیریت و مربی هم جزئشون هستن. دلیلی نداره اینا رو جایگزین هم بدونیم. میشه به صورت متقابل پرسید اگر به جای طاهری، رویانیان بود باز هم برانکو موفق میشد.
*ماجرای محرمیت طارمی: باهات کاملا موافقم.
*عدم شفافیت: طاهری مدیری بود که کاراشو بی سر و صدا می کرد اگر چه بعضی وقت ها خوب نبود ولی در مجموع این بیشتر نقطه قوتش بود.

3- بیا فرض کنیم که توی همه موارد فوق که گفتم موضع تو درست و موضع من اشتباهه. نکته اینه که هیچکدوم از این موارد مساله اصلی نیستن. مسائل اصلی حق پخش، اسپانسرینگ، بلیط فروشی و تبلیغات محیطی هستند که توی هر 4 تاشون طاهری با جدیت تمام داشت کار می کرد و تنها آدمی هم بود که کار می کرد.( اگه اشتباه می کنم فقط و فقط یک مدیرعامل دیگه رو بگو که مثل طاهری روی این مسائل حساس بود؟)
بله اینها مسائل اصلی بودن که توی متن تو عامدانه یا سهوی هیچ اشاره ای بهشون نشده و به جاش به مسائل فرعی پرداخته شده. خب سئوال اینجاست عامدانه یا سهوی؟ جواب: واقعا نمی دونم
در نتیجه این سئوال توی ذهنمون می مونه که تو چرا به دقیقا مهمترین مسائل اشاره نکردی؟
نکنه تو هم یکی از اونا باشی. یکی از اونایی که که اهمیتی نمیدن به اینکه اسپانسر چقدر پول ما رو دزدیده. از اونایی که براشون مهم نیست پول بلیط فروشی و تبلیغات محیطی به کی میرسه. و خدای من! نکنه! نکنه! نکنه! تو هم یکی از اونایی باشی که دوست ندارن در مورد حق پخش صحبت بشه چون منافع قاتلین رویاها و فریادها و نداهای مردم به خطر می افته!
شقایق عزیز! تو متهم هستی! تو مسئول هستی! تو باید پاسخگو باشی. چون من دوست ندارم وقتی یکی بهم میگه صفایی فراهانی موقع خداحافظی گفت «فوتبال را به نامادری اش سپردم» در کنار خیلی ها یاد تو هم بیافتم.
امید از تفت
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۳
من دیگه مطمئنم که این اشک ریز به بیمار روانی سادیسمی مازوخیستیه. کرم میریزه و لذت میبره
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
خانم اشکریز گرامی
با توهین دردناکی که یکی از کاربرها به دوست عزیز ماکرده واقعا دل و دماغ بحث کردن ندارم ولی یک تناقضی اینجا بوجود میاد ،

در سالهای گذشته تو نظر سنجی ها اکثر هوداران مدیریت را دلیل عدم موفقیت تیم می دانستند الان امروز چه باید گفت هرچند نقش پررنگ برانکو و البته جمع شدن تعدادی جوان جویای پیشرفت و مستعد را نمی توان نادیده گرفت.
Perspolis
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
نوشته شما سند واريز وجه از طرف اقاي شيرازي مدير نامحترم اسپانسر و شريك اقاي داورزنيه. در اينكه تعدادي از ايراداتي كه بهش اشاره كرديد درسته و بعضاً اشتباهات بسيار تاثيررگذاري هم هستند شكي نيست ولي اگر ذره اي شرافت و انصاف پشت نوشته شما بود به اين نكات هم اشاره مي كرديد:
١- طاهري اولين مدير پسپوليس بود كه نابالغانه شيفته مصاحبه نبود و با اين كار ارامش رو از تيمش نمي گرفت شما خواهيد ديد كه لمپنهايي از جنس طارمي مسلمان و كاميابي نيا در حضور مديران بعدي چه گربه رقصاني كه نمي كنند.
٢- طاهري اولين مدير پرسپوليس بعد از سالهاست كه قرارداد هاي بازيكنان رو طوري منعقد كرد كه منافع باشگاه رو تامين كنه و ميزان دريافتي بر اساس عملكرد بازيكن باشه و در عين حال قرارداد چندين بازيكن رو هم قبل از اتمام در پايان فصل تمديد كرد كار اصولي و ابتدايي كه در مديريت اماتور و ديمي ايران هيچ جايگاهي نداشت. قرارداد تمام بازيكنهاي اصلي تيم هم از همان ابتدا بالاي يكسال بود.
٣- امكانات ساختي مجموعه ورزشي كه به تيم پرسپوليس اختصاص داده شده رو با نظارت برانكو گسترش داد و بازيكنها رو مانند كارمندان باشگاه صبح تا بعدازظهر در اختيار داشت. كار اصولي ديگه اي كه تو ايران سابقه نداشته.
٤- ايستادگي در برابر زياده خواهي هاي اسپانسر و سازمان ليگ و صدا و سيما كه به همين دليل از باشگاه كنار گذاشته شد.
٥- پرداخت طلب ژوزه از طريق جمع اوري پول از طرفدارها و بليط فروشي كه شما ازش به عنوان ايراد ياد مي كنيد خلاقيتي بود كه در مديريت داشت و بدون كمك وزارت كه مسبب اصلي تمام گرفتاريهاي باشگاهها خصوصاً پرسپوليسه رو اون طلب سنگين رو پرداخت كرد و در عين حال هزينه اي جاري تيم و كمپ رو پرداخت.
٦- جمع اوري محصولات متفرقه كه از برند پرسپوليس استفاده مي كنند.
٧- در نظر بگيريد كه اقاي طاهري رو بايد با ساير مديران پرسپوليس مقايسه كنيد كه بي خاصيت هايي بودند كه بدهي پشت بدهي بالا اوردند بدون كوچك ترين موفقيتي و جايگاه تيم رو به جايي رسوندند كه اين تيم پر از بازيكنهاي ضعيف تر از معمولي شد و سالها همون به ظاهر فوتباليستها براي تماشاگران طاقچه بالا گذاشتند.
در اخر به قول دوستمون همين كه شما اين مقاله رو در مورد طاهري مي نويسي هم خودش يكي ديگه از دستاوردهاشه كه ميتونه تو ليست من شماره ٨ باشه.
شرافت رو همين طور ساده حراج نكنيد سركار خانم.
مصی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
خب معلومه نویسنده مازوخیست ما دلش واسه فحش خوردن تنگ شده به خصوص که اخیرا فهمیده عشق یه طرفش کیروش موزامبیکی همجنس خواه تشریف داره ویه رقیب عشقی پسر داره بگذریم واقعا این حجم از مزخرفات و پراکنده گویی رو تو یه مقاله ورزشی تابحال نخونده بودم نویسنده محترم که یحتمل. از اداره آشپزخونه خونه خودش ناتوانه داره مدیریت کسی رو نقد می‌کنه که هرکسی که یه مقدار فوتبال حالیشه حتی اگه طرفدار پرسپولیس نباشه داره تحسینش می‌کنه
رضایی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۲
این هجمه از حرفهای منزجر کننده به نویسنده مطلب نشان از فقر فرهنگیهمان هست
حمید
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۸
موافقم که متاسفنه خیلی ادبیات بدی داره از طرف اکثرا کاربران استفاده میشه اما نکته اینه که اگه مفهوم پشت این حرف ها رو بگیریم و برای بیانش از واژه های تمیزتری استفاده کنیم می بینیم که خیلی هم بی ربط نیست. مثلا بزار بعضی از کلمات و جملات رو بازنویسی کنم تا بهتر متوجه بشی

عشق کیروش: ایشون چندبار به صورت عجیبی از مواضع کیروش قبل از اینکه خودش بگه پرده برداشتن. جوری که انگار که باهاش ملاقات داشتن و سر یه میز نشستن.
نویسنده مازوخویست: ایشون با توجه به سابقه شون به محض اینکه دهنشو باز کنه کلی فحش نثارش میشه (متاسفانه). با این وجود دقیقا به مسائلی اشاره می کنه و به سبکی که بیشترین حساسیت رو ایجاد و حجم بی احترامی ها رو بیشتر کنه.
موافق این رفتار نیستم منتهی من خودم هیچ وقت به خودم اجازه ندادم که خودمو از اونی که از این واژها استفاده می کنه فهمیده تر بدونم.
۲
زنو به چی نویسندگی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
مودمتو از برق بکش بپر اشپزخونه باو روی لیز طاهری و ارتش سرخ اسکی پسکی نرو بزن به چاک هرکی شده نویسنده برا ما گلیدلی
عالیجناب سرخپوش
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
سلام سرکار خانم بازی با کلمات برای یک نویسنده خوب است ؛ یک مزیت است اما اصل نیست , اصل علی القاعده باید صداقت باشد و سخن کارشناسی شده و اگر بنا بر قضاوت یک مدیر است درنظر گرفتن همه جوانب از جمله امکانات و محدودیت ها و اختیارات و .... خب ؟ آنچه من در نوشته شما ندیدم همه اینهایی است که برشمردم .
1- دوبرابر شدن بدهی ژوزه را به طاهری ربط میدهید در حالیکه نمیگویید اصلا" این بدهی چگونه بوجود آمده ؛ این دوبرابر شدن را از کجا آورده اید ؟ در این پرونده از ابتدا تا انتها طاهری نقشی جز وارث یک اشتباه نداشته و البته تنها نقشش خاتمه دادن به این پرونده بوده و بس - پرونده مضحک گولج ؟ میتوانید راجع به این پرونده و حکمش اطلاعاتی بدهید تا ما هم نقش طاهری و هم میزان محکومیت پرسپولیس را بفهمیم ؟ یا همین طوری میخواستید لیستتان بلند بالا باشد گفتید اسم گولج را هم بیاوریم .
2-ماجرای ریزه اسپورت و طارمی داستانی مفصل است اما همینقدر بدانیم که بازگشت طارمی خواست همه بود و خب با قهرمانی پرسپولیس ظاهرا" نفعش باندازه کافی به تیم رسیده ؛ میماند محرومیت و جریمه طارمی که عدم حضور چهارماهه طارمی در مقابل حضورش در سال گذشته , فعلی و آینده به این محرومیت می ارزید . اما در رابطه با محکومیت پرسپولیس ما میدانیم ( و بعید است شما هم ندانید ) که لیست منتشره توسط هدایتی که وجه داده شده به طارمی را در فهرست پرداختی ها به باشگاه آورد سند محکومیت پرسپولیس شد. همین آقا ( هدایتی ) به محض انتشار خبر محرومیت طارمی هم فریاد زد : " وجه جریمه ریزه اسپورت را داده ام بایدبررسی شود آقایان با این پول چه کرده اند " این فریاد دست آویز بسیاری ( از جمله برنامه نود ) شد برای حمله به طاهری اما بعدها کاشف بعمل آمد که وجه مذکور توسط شخص هدایتی در " منزل " یکی از دوستان به شخص طارمی داده شده اما خب حمله به هدایتی برای شما صرف ندارد ؛ دارد ؟ نکته جالب اینجاست که دلیل اصلی اختلافات طاهری با هدایتی هم اصرار طاهری به واریز و برداشت و پرداخت کلیه وجوه از حساب باشگاه بوده و....
3- ترویج بازیکن سالاری ؟ مثالی دارید ؟کاسه گدایی در برنامه زنده ؟ طاهری در برنامه زنده هواداران را تشویق به شرکت در سامانه هواداری میکرد و کیست که نداند همین سامانه از شاهکارهای طاهری است که از قبل آن استقلال و تراکتور هم منفعت بردند ؛ جنابان شیرازی و داورزنی هم منفعت بردند ؛ همراه اول هم منفعت برد و البته سهمی هم به پرسپولیس رسید. فراموش کردید سازمان لیگ هم برای خودش سامانه فراهم کرده بود با عنوان مسخره " سامانه هواداران لیگ برتر " و این طاهری بود که در مقابل این سامانه فیک ایستاد ؟
4- البته طاهری غیر از سامانه 3040 در مقابل خیلی از مسائل دیگر هم ایستادگی کرد : مثل بلیط فروشی ظالمانه و باج چهل درصدی به برهان مبین ( که خود فدراسیون و سازمان لیگ قرارداد ترکمانچای بسته بودند و توان رهایی نداشتند ) ؛ مثل همین جناب شیرازی و شرکتش که اگر واقعیت رادر نظر بگیریم ما اسپانسر آنها بوده ایم نه آنها اسپانسر ما . در مقابل صداو سیما و حق خوری هایش و ....درمقابل دایه هایی مهربانتر ازمادری که سهم میخواستند از پرسپولیس و ..البته درمقابل رسانه های باج بگیر و قلم به مزدها و امثالهم
5- " تردید نداشته باشید اگر چنین اتفاقی در هر سازمانی، در هر کشوری به وقوع می پیوست تمامی متصدیان علاوه بر عذرخواهی از سمت خود استعفا می دادند." واقعا" همین حالا حاضرم صدها مثال از اتفاقات بسیار وحشتناک تر در همین کشور و همین فوتبال بیاورم که مسببین حتی طلبکار هم هستند . اما جالب اینجاست که تنها مدیری که استعفا داده همین جناب طاهری است .اینکه یک لمپن روزهای اول او را لایق غرفه داری بداند و حالا تبدیل به دکتر شده باشدهم ( که خب بدیهی است ایشان دکتر بوده نه شده ) از آن نقاط سخیف نوشته شماست و مایه تاسف ما
6- ثبات در تصمیم گیری , پرهیز از جنجال و شوآف ؛ صداقت , تامین خواسته های کادر فنی در حد امکان , جنگیدن برای مطالبات برحق و عدم سازش با بالایی ها و قدرتمندان ، حمایت کامل از کادر فنی و ساختن تیمی آینده دار و توانمند ( البته با کمک غیر قابل انکار برانکو ) و.... همه اینها از طاهری برای هواداران واقعی پرسپولیس مدیری موفق و قابل احترام ساخته یک نظر سنجی ساده میتواند صحت این ادعا به محک بگذارد
7- اشک هواداران برای نورالهی خطاست ؟خیانت عالیشاه ( البته به زعم ما دسیسه آجرلو تراکتور ) را ما قانون حرفه ای میدانیم ؟ما در مقابل عضو هیئت مدیره سکوت کرده ایم ؟ پای بی اخلاقی طارمی و بیرانوند مانده ایم ؟ شما سرکار خانم در کدام سرا اقامت دارید و چقدر از تحولات پرسپولیس خبر دارید ؟ حالتان خوب است .؟ اوقور بخیر . خزعبلات ببافید . قصه سرهم کنید ؛ مدیرمان را بی لیاقت بخوانید ..... ولی لطفا" از هواداران پرسپولیس مایه نگذارید . والسلام
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۷
من موندم این همه هوادار روز بازی با پدیده کجا بودند که وزارت نتونه راحت طاهری رو برکنار کنه. همه داشتن بر علیه بیرانوند شعار می دادن؟
ای کاش این خانم قبل از برکناری طاهری مقاله می داد تا همه دوباره با هم متحد شن.
hajix8867
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
دمت گرم شلنگ رو باز کردی رو طرفدارای رقیب من جمله این شخص معلوم الحال
jabi
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
خدارو شکر هرچی داریم تو این مملکت خبرنگار و جیره خور و قلم به مزد. شمایی که دستت به نوشتن میره میشه یه کمی بالاتر بری و از کسانی انتقاد کنی که همچین مدیرانی و به این تیمها میفرستن؟ جراتشو داری بنویسی چرا سالهاست فوتبال تو لجن دست وپا میزنه و به جایی نمیرسه؟ تا حالا چندتا مدیر بالا دستی و به چالش کشیدی و دستشون و رو کردی؟ زورتون به آدمایی میرسه که دستشون به جایی بند نیست. نوشتن و گفتن و تهمت زدن آسونه. ولی اگه خیلی جربزه داری و دنبال حق هستی بیا و مدیران بالایی مملکت و ببر زیر تیغ قلمت. آره. طاهری فاسد بود. دزد بود . هیچکاره بود. دلال و دروغگو بود. ولی تو چه مجموعه ای . زیر دست کی؟ به دست کی به این جایگاه رسیده بود؟ خواهشا حرفای مفت و بی ارزشتون و پیش خودتون نگه دارین و به خورد مردم ندین. حرف از درد مردم نوشتین و دردی از جامعه دوا کردین بیاین از خوب بودنتون بگین. خیی خودمو نگه داشتم تا تو حرفام توهینی نباشه. ولی اینو بدونین یه روزی این فوتبال و مملکت از دست دروغگو ها و دزدان و حرومخور هایی مثه شما خلاص میشه.
armin
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
اه مای گاد شقایق برگشته
دمت گرم حسین غفوری
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
یاداشت حسین غفوریو بخون جوابتو داد تا دیگه با ارتش سرخ در نیفتی هاهاهاها ما بی شماریم این طبیعت ماست مطلب بعدی ضد ارتش سرخ کاری کنی کاری میکنیم جرات نکنی دیگه اینجا یاداشت بذاری جان فدای پرسپولیسس
حمید
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
آقا حالا که همه جمعن یه پیشنهاد دارم. برای اینکه حساب کار دست وزارت ورزش بیاد که فکر نکنن با رفتن طاهری امثال شیرازی می تونن هر غلطی خواستن بکنن ما هر سامانه ای رو که با شیرازی در ارتباط باشه تحریم کنیم. تو رو جون جدتون پایه باشین و هم یاری و هم رسانی کنین. اگه الان ما جلوشون واستیم برای همیشه مشکل حل میشه.

#تحریم_سامانه_شیرازی
پرسپولیس واقعی
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
از آی اسپورت واقعا ممنونم بخدا قسم آرامش نداشتم و احساس خفگی میکردم.
چه خوب کردین که اون یادداشت زشت زا حذف کردین ، بازم ممنون
به سلامتی تمام مادران و پدران مهربان و زخمتکش
۲
بی طرف
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۵
عالی بود یکی منطقی در مورد کارهایی که صورت گرفته جوابی نداد جز یکی دونفر که دمشون گرم از روی منطق جواب دادن خوشمان امد
۱
معین
جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۶
چه عجب بالاخره یک نویسنده ادم حسابی که سرش به تنش بیارزد و اسیر امواج خروشان سانتی مانتالیسم مالوف نشود و همچون عوام الناس گرفتار انچه مرثیه سرایانی همچون حسین غفوری با رکورد نوشتن هر ده دقیقه یک سوزنامه طاهری است و فشار رسانه ای پرفشار و بیرحم این دور و اطراف نشده اینکه یکی فقط یکی در جمع یافت می شود که شجاعانه و مستقل برمبنای فکت و نه احساسات سخن اینطور قاطعانه بگوید جای بسی تقدیر است و ستایش
علی ایحال تاریخ همه این سالها به ما اموخته که بهترین حاصل عملکرد مدیران فوتبالی در گذشته ای که رفت در اینده خود را می نمایاند با محرومیت ها با بدهی های باقیمانده والخ.....
مهدی
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
این حرفا منو یاد یه دیالوگ ماندگار در فیلم نفوذی انداخت:
"اینجا مملکت خرید و فروشه....... وزیر رو میخرن وکیل رو میخرن نماینده مجلس رو میخرن فکر روشنفکر رو میخرن قلم نویسنده رو میخرن"
چند میگیری خانم اشکریز؟!!!
حسین
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
از یه خانم کارشناس فوتبالی بیش از این هم انتظار نیست. من تعجبم از اینکه آی اسپورت چنین مطلبی را منتشر کرده.
حسین
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
از یه خانم کارشناس فوتبالی بیش از این هم انتظار نیست. من تعجبم از اینکه آی اسپورت چنین مطلبی را منتشر کرده.
رضا
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
نکبت و لجن پراکنی به این نوشته میگن
شرم بر تو باد
۲
ع قنبری
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۵
همه خبرگزاری ها این مطلبو کار کردن و اون قسمت روبارهو حذف کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر