فهرست
پدیده 0-1 سایپا/ دومین برد با سوت مشکوک
پدیده 0-1 سایپا/ دومین برد با سوت مشکوک

پدیده 0-1 سایپا/ دومین برد با سوت مشکوک


هفته نوزدهم لیگ شانزدهم، شنبه 09/11/95، ساعت 14:30، ورزشگاه ثامن مشهد
داور: حسن اکرمی/ کمک ها: حسن ظهیری، قهرمان نجفی


پدیده:شهاب گردان،وارادات هارویان،محمد حسین مرادمند،کریم احمدی(46 میلاد کمندانی)،رضا حقیقی،محسن یوسفی،معین عباسیان،حسین زامهران(66 محمدرضا ناصحی)،مرتضی منصوری،حمزه خضیراوی(59 یونس شاکری) و محمد علی فرامرزی
سرمربی: رضا مهاجری

سایپا: حامد لک،عزت پورقاز،روزبه شاه علی دوست،سیامک کوروشی،غلامرضا رضایی(75 رضا جعفری)،علی قلی زاده(4 + 90 امین جوادی مقدم)؛حامد شیری،علیرضا علیزاده،امید خالدی،ایوب کلانتری(89 ابراهیم صادقی) و محمد رضا خلعتبری
سرمربی: حسین فرکی
 

کارت زرد: زامهران(25)،محمدعلی فرامرزی(83)، شهاب گردان(83) از پدیده/  حامد لک(2 + 90) از سایپا

 
شرح گل

پدیده 0 سایپا 1 (دقیقه 85، حامد شیری): نارنجی پوشان در آخرین دقایق این بازی توانستند از ضربه پنالتی خود نهایت استفاده را ببرند و تنها گل دیدار را توسط حامد شیری به ثمر برسانند.

 

دقایق حساس

دقیقه 17 – ارسال هارویان در موقعیت فوق العاده ای به زامهران رسید اما این بازیکن در حالی که با حامد لک، تک به تک شده بود نتوانست از این فرصت استفاده کند و این دروازه بان سایپا بود که توانست این موقعیت خطرناک را مهار کند.
دقیقه 23 – ضربه بلند بازیکنان پدیده از روی نقطه کرنر بازهم با واکنش حامد لک از روی دروازه نارنجی پوشان دور شد.
دقیقه 27 – ضربه راه دور خلعتبری اولین موقعیت نارنجی پوشان را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما این توپ توسط گردان مهار شد.
دقیقه 31 – شوت دیگری از نارنجی پوشان و این بار از سوی علیزاده دروازه پدیده را تهدید کرد اما این توپ نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 38 – ضربه ارسالی بازیکنان تیم سایپا روی دروازه پدیده ایجاد موقعیت خطرناکی کرد و ضربه سر مهاجم این تیم را گردان از روی خط دروازه برگرداند.
دقیقه 41 – یک موقعیت فوق العاده دیگر در این بازی به وجود آمد و این بار ایوب کلانتری نتوانست از فرصت تک به تک به دست آمده استفاده کند و در نهایت ضربه خود را به بیرون زد.
دقیقه 47 – اولین موقعیت نیمه دوم را پدیده به دست آورد و ضربه محکم فرامرزی از فاصله دور با برخورد به مدافع سایپا به کرنر رفت.
دقیقه 47 – اشتباه مدافع پدیده در پاس رو به عقب باعث ایجاد فرصت حساسی به ضرر پدیده شد اما گردان زودتر از مهاجم سایپا به توپ رسید و این فرصت را راهی کرنر کرد.
دقیقه 48 – ضربه کرنر نارنجی با ضربه سر مهاجم این تیم ایجاد خطر کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 65 – شوت راه دور رضا حقیقی با با فاصله از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.
دقیقه 67 – اشتباه پیاپی مدافعان پدیده چیزی نمانده بود تا سایپا را صاحب یک موقعیت خوب کند اما رضا حقیقی به خوبی توانست این فرصت را از حریف بگیرد.
دقیقه 81 – ضربه محکم قلی زاده از درون محوطه جریمه دروازه پدیده را سخت تهدید کرد اما مدافع و دروازه بان سایپا موفق شدند این توپ را راهی کرنر کنند.
دقیقه 81 – این بار محمدرضا خلعتبری توانست روی دروازه تیم میزبان خطرساز شود اما ضربه این بازیکن نیز راهی به دروازه نیافت.

     
آی اسپورت
2017-01-28 16:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر