فهرست
چشمی نمی‌تواند جدا شود؟
چشمی نمی‌تواند جدا شود؟

چشمی نمی‌تواند جدا شود؟

آی اسپورت – سال 95، تلخ‌ترین سال فوتبالی روزبه چشمی بود. او تمام سال در خانه نشست، بازی نکرد و زمان بازگشت، استقلال از نقل و انقالات محروم شد. چشمی هنوز امیدوار است نیم فصل دوم به صورت قرضی یا قطعی، از استقلال جدا شود و به تیم دیگری برود اما مسئولان باشگاه حاضر نیستند اجازه جدایی او را بدهند. چشمی و مدیربرنامه‌هایش، اعتقاد دارند این بازیکن نیازی به رضایتنامه استقلال ندارد و می‌تواند بدون مشکل از باشگاه جدا شود اما مسئولان استقلال، موضع متفاوتی دارند.

مدیربرنامه‌های چشمی، امروز هم با اطمینان از جدایی این بازیکن حرف زده و گفته بر اساس قانون، قرارداد جدید چشمی و استقلال باطل است: «چشمی از تمام تیم‌ها پیشنهاد دارد. باشگاه سپاهان خواهان جذب این بازیکن است. او نیاز دارد که تا آخر فصل بازی کند و به همین علت باید از استقلال جدا شود. مبنای جدایی ما حکم فیفا است. شما وقتی یک ماشین را به نام خود می‌کنید و آن انتقال منع قانونی دارد، قطعاً قرارداد باطل می‌شود. همین حالا هم فیفا انعقاد قراردادهای استقلال را باطل دانسته و چه از لحاظ اسنادی فوتبالی و چه از لحاظ حقوقی آن قرارداد ارزش ندارد، به همین علت چشمی می‌تواند از استقلال جدا شود.»

نکته‌ای که مدیربرنامه‌های چشمی به آن توجه نکرده، قرارداد قبلی چشمی است. چشمی فصل پیش و در تابستان سال 94، قرارداد دو ساله‌ای با استقلال امضا کرد. قراردادی که تا تابستان 96 اعتبار داشت. چند هفته قبل این قرارداد برای 3 فصل دیگر تمدید شد. اگر چشمی و مدیربرنامه‌هایش بتوانند حکم فسخ قرارداد جدید را بگیرند هم قرارداد قبلی او تا پایان فصل، به قوت خودش باقی است. فعلا برای چشمی، راهی جز خانه نشینی یا جلب موافقت مدیران استقلال برای جدایی وجود ندارد.

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-02-07 14:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کوروش
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۴
همه میدونند که اول فصل برای اینکه استقلال بتونه اسم چشمی را از لیست ۱۸ نفره بزرگسالان حذف کنه، باهاش فسخ کردند. پس موضوع قرارداد قدیمی که به کل رد شده است. در مورد قرارداد جدید هم طبق مقررات سازمان لیگ، قرارداد داخلی که بعد از سه هفته ثبت قانونی نشه به کل فاقد اعتباره! پس عملا در حال حاضر باشگاه استقلال قدرتی در تعیین تکلیف برا چشمی نداره
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
لنگی بگذار باد بیاد وگرنه فرهاد میاد
۱
پدر اکسل ویتل
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
زاید کجایی ویتل را ..... :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر