فهرست
پرشورها و سرنوشت تراکتورسازی؛ یار یازدهم
پرشورها و سرنوشت تراکتورسازی؛ یار یازدهم

پرشورها و سرنوشت تراکتورسازی؛ یار یازدهم

آی‌اسپورت-شروع جلسه‌های تمرینی تراکتورسازی برای لیگ هفدهم، یک تفاوت عمده با همه سال‌های گذشته داشت. این بار خبری از پرشورها در حوالی تیم نبود و اولین قدم‌ها برای فصل جدید بدون حضور هوادارها برداشته شد. شروع دوران آماده‌سازی در هر فصل، فرصت ملاقات تراکتوری‌ها با ستاره‌های تازه‌وارد بود اما تیم یحیی گل‌محمدی در پنجره تابستانی نقل و انتقالات اجازه امضای قرارداد با هیچ بازیکن تازه‌واردی را نخواهد داشت و همین موضوع برای خلوت‌شدن اولین تمرین‌های فصل باشگاه کافی به نظر می‌رسد.

پرشورها در بیشتر هفته‌های فصل گذشته، حمایت چندانی را از تراکتورسازی به نمایش نگذاشتند. آن‌ها از تیم فاصله گرفته بودند و دیگر به تشویق بی‌قیدوشرط تیم نمی‌پرداختند. حواشی نیم‌فصل دوم و دور شدن تیم از صدر جدول رده‌بندی، استقبال تی‌تی‌ها را سردتر کرد تا سوت‌وکورترین سال لیگ برتری ورزشگاه یادگار امام رقم بخورد. اگر ستاره‌ها و نتایج، تنها بهانه‌های حضور در ورزشگاه برای هواداران تراکتورسازی باشد، احتمالا سکوهای یادگار در این فصل نیز خالی خواهند بود. تراکتورسازی اما تنها در این شرایطی از این کابوس عبور خواهد کرد که هواداران، مسئولیت‌شان در قبال باشگاه را درک کنند.

تیراختور با رای فیفا از خرید بازیکن محروم شده اما هیچ رایی، باشگاه را از حضور هواداران‌اش محروم نکرده و تا زمانی که آن‌ها در کنار تیم حضور داشته باشند، امیدواری به آینده برای سرخپوشان تنها خیال و وهم نخواهد بود. پرشورها در این فصل، دیگر یار دوازدهم تراکتورسازی نیستند. آن‌ها یکی از 11 بازیکن تیم‌شان در زمین خواهند بود. ستاره‌هایی که آخرین نسخه نجات تیم تبریزی به شمار می‌روند.

۲ ۱۱  
آی اسپورت
2017-06-18 16:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
زنده باد ایران
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
سرنوشت وطن فروشان چیزی جز خواری و خفت نخواهد..به امید روزی که هیچ نژاد پرستی وجود نداشته باش
۵ ۳
عبدالله
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
کافر همه را به کیش خود پندارد
۶
محمد
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
مساله خیلی ساده است وقتی پارسال امیرخان حتی با همون تیم بی مهره که بهترین نفر اش یه سهمیه ذخیره در تیم ملی بود ادعا داشت مردم هم شور و شوق داشتند و میامدند یا مربیان قبلی، بهکذا، اما گل محمدی اومده و سعی میکنه انتظارات را پایین بیاره که نتیجه اش نا امیدیه نامیدی تماشاگر، بازیکن و همه و همه
پارسال میومدیم اینجا کلی خبر، تحلیل، کامنت له یا علیه تیم بود الان کسی حتی انتقادی هم نمیکنه البته آی اسپورت لونگیه و دوست نداره از گل محمدی بد بگه اما خودش مقصره مربی باید جذاب و مدعی باشه دوست و دشمن داشته باشه
۵
بهرام
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۷
آن زمانی ک داشتند اسم تک تک شهر های ما را از ترکی به فارسی تغییر مییدادند شما کجا بودید؟ متاسفانه این تغییر نام ها گاهی آنقدر مضحک است ک تاریخچه آن محل یا منظقه را هم از یاد ها میبرد.بطبع این مسائل باعث میشود یک عده از روی احساسات و شور استادیوم حرف هایی بزنند ک نباید بزنند. ولی نباید یک طرفه به موضوع نگه کرد. خائن ها کسانی اند ک با اسم وحدت حقوق هم وطن خود را سر میبرند.
۶
یاشارلی تبریزی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
باید بریم لیگ ترکیه. آنجا صدرنشین می شویم و پرچم تراکتور باستانی و پرافتخار را به اهتزاز در می آوریم‌
۱ ۲
شیشعلی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۷
ساقی تو عوض کن اسکول!
۱
سلام
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
لااقل اسمتو به ترکی درست بنویس، باور کنیم ترکی!
۲
استقلال& پرسپولیس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
ایشالا با خفت و خواری سوراختور کبیر باستانی میره دسته یک.... ..‌‌.‌‌لیگ هم از نبودشون شاد میشه
۲
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
هوادار امپراطور تراختور کبیر فقط پر شور نیست بلکه منطقی و آکنده از شعوره
وقتی روند تیم در فصل گزشته عقبگرد و برگشت به گزشته شد هوادار هم اشتیاقشو از دست داد
ما مثل لنگی ها و کیسه کشا نیستیم که اگه تیممون با اوت دستی دلنوازی داور نتیجه بگیره راضی باشیم و براش هورا بکشیم
ما از تیممون مهمتر از نتیجه بازی هجومی و به روز مدرن دنیا را میخوایم سبک فوتبال تراختور همیشه تلفیقی از تکنیک ناب امریکای جنوبی و مدرن اروپایی بوده برای همین توقع پر شور ها غیر از فوتبال علی اضغری رایج در تیم های سرخ آبی پایتخت هست
۵ ۱
قبرس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
:))))
تکنیک ناب امریکای جنوبی و مدرن اروپایی !
با مربیانی همچون: امیر قلعه نویی، رسول خطیبی، حمید علیدوستی و گل سرسبدشون فیروز کریمی!!
خدا شفات بده، که البته بعیده :))
بهرام
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
تراکتور سه بار به راحتی میتوانست قهرمان لیگ برتر شود اما سیای بازی ها و دست های پشت پرده نگذاشت. دلیلش هم میتواند ترس از شور و شوق و البته فریادهای مردم اذربایجان در ورزشگاه باشد. ک حتی آن اوایل یاشاسین اذربایجان ساده را هم خفه میکردند. البته کار های اشتباهی هم از سوی تماشاگران اتفاق افتاد. همان گونه ک در بسیاری از شهر های دیگر هم رخ داد. اما باید نشست و این مسائل را تحلیل جامعه شناختی کرد. هر عملی عکس العملی دارد. فقط امیدوارم روزی نظامی گری و سیاست و نگاه امنیتی ز فوتبال ایران کنار گذاشته شود.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر