فهرست
طلسم دردسرساز پرسپولیس؛ تک تیراندازهای آسیا
طلسم دردسرساز پرسپولیس؛ تک تیراندازهای آسیا

طلسم دردسرساز پرسپولیس؛ تک تیراندازهای آسیا

آی‌اسپورت- پرسپولیس در این بازی باز هم از عمر السوما گل خورد؛ اتفاقی که برای شاگردان برانکو اتفاق عجیبی نیست. آنها در این سال‌هایی که حضور مستمر در آسیا و مراحل بالای این رقابت‌ها داشته‌اند همیشه مقابل ستاره‌‌های شاخص به مشکل برخورده‌اند و دروازه‌شان باز شده است.

در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۷ شاگردان برانکو توانستند به مرحله نیمه‌نهایی برسند و فینالیست‌شدن را با باخت مقابل الهلال از دست دادند. آنها در بازی رفت مقابل الهلال ۴ گل دریافت کردند؛ دیداری که بعد از محرومیت طارمی و حاشیه‌های آن در شرایط ویژه فنی و روحی پرسپولیسی‌ها برگزار شد. در آن بازی سه گل خریبین به ثمر رساند. در بازی برگشت توقع می‌رفت که با بهترشدن شرایط تیم و همچنین تمرکز بیشتر برای مهار خریبین، پرسپولیسی‌ها این بار مغلوب او نشوند اما این بازی هم او دو گل زد و بازی ۲-۲ شد.

سال گذشته در مرحله گروهی پرسپولیس با السد بازی کرد. تیمی که بونجاح را در ترکیب داشت و او با دوگلی که زد تیمش را در این بازی سه بر یک برنده کرد. پرسپولیس صعود کرد و در مرحله نیمه‌نهایی باز هم به السد خورد و باز هم بونجاح گل زد و پرسپولیس را دچار درسر کرد. اتفاقی که امسال هم در بازی دوم پرسپولیس تکرار شد. باز هم السد، باز هم بونجاح و برای سومین بازی گل.

سوما یکی دیگر از این بازیکنان است که پرسپولیس از او خاطرات تلخ دارد. او هم اولین گلش را به پرسپولیس در لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ زد. البته او در بازی امسال نتوانست در جریان بازی به گل برسد و گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی و ضربه آزاد زد اما با این حال طلسم تیم برانکو مقابل ستاره‌های آسیا برجای خود باقی ماند و پرسپولیس با همین دو گل شکست خورد. طلسمی که سرنوشت خوبی برای شاگردان برانکو نداشته است.

۶ ۷  
آی اسپورت
2019-04-22 22:19:00
نظر دهید

۷ نظر
خاطره الاهلی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
لنگ داماد عمرها
عمرالسوما هستم
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۳
من پدر جدید لنگیا هستم
چهارتایی ها
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۴
مبرووووک یا عربستان!
روز جمعه با پرچمهای عربستان میریم آزادی به استقبال لنگی ها.
خخخخخخخ
احسان تاجی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۹
قهرمان پوشالی باشه همین میشه، از تیم سقوط کننده و ضعیف و بحران زده ببازی!!! آبرو فوتبال ایران رفت. سلطانی فر کجاییی تیمت دوباره آبروریزی کرد!
عمربن سعد هستم
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۴۱
منم سالها پیش لنگ رو سوراخ کردم.
پرسپولیس کبیر
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۵۰
خودتون که چیزی ندارین با مال مردم دوماد میشین . خیلی حال بهم زنین که حتی کری خوندن هم بلد نیستین
۴ ۱
....
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۳:۵۸
برانکو لالا سید بلال لالا اومد دوباره عمر لالا.لالا لالایی لالا لالایی
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر