فهرست
جنجال بلبلی؛ سه تیم مدعی او هستند!
جنجال بلبلی؛ سه تیم مدعی او هستند!

جنجال بلبلی؛ سه تیم مدعی او هستند!

آی اسپورت - در حالی که باشگاه فولاد مدعی است بلبلی پدیده سپیدرود و کشف علی کریمی نیازی به رضایت‌نامه نداشته و با فولاد قرارداد بسته است باشگاه استقلال با او قرارداد بست. در هر صورت بلبلی با دو تیم قراراداد بسته، اول با فولاد و بعد با استقلال. اگر فولاد شکایت کند جنجالی در راه است و باید دید در این میان باشگاه سپیدرود چه نظری دارد و در نهایت حق با کدام است. در این میان، باشگاه فولاد قراردادی که با بلبلی امضا کرده را منتشر کرد و تاکید دارد بدلیل اینکه بلبلی قرارداد آماتور بسته بوده نیازی به رضایت‎نامه نبوده و بلبلی که قرار بود برای فسخ به رشت برود در پی پیشنهاد استقلال دیگر به تماس‌ها پاسخ نداده است.

حال اینکه استقلال با اخذ رضایت‌نامه از سپیدرود با بلبلی قرارداد بسته یا خیر مشخص نیست. باید دید در نهایت چه می‌گذرد. واکنش سپیدرود در نوع خود جالب خواهد بود.  بلبلی ابتدا با فولاد و سپس با استقلال قرارداد بسته است. اگر فولاد شکایت کند استقلال با دردسر مواجه خواهد شد چرا که پیشتر پرسپولیس به خاطر عقد قرارداد با بازیکنی (طارمی) که تحت قرارداد تیم دیگری (ریزه اسپور) بود دو پنجره محروم شد. قانون چه می‌گوید؟ قرارداد بلبلی با فولاد بدلیل عدم فسخ او با سپیدرود قانونی بوده؟ آیا بلبلی به دلیل مذاکره و عقد قرارداد با دو تیم در کمتر از چند روز تخلف کرده؟

 

1
1

نکته جالب در قرارداد منتشر شده از جانب باشگاه فولاد این است که تاریخ عقد قرارداد این بازیکن با فولاد اشتباه درج شده و باید دید در این باره قانون چه می‌گوید. از سوی دیگر فولادی‌ها صراحتا عنوان کرده‌اند که با این بازیکن پیش از دریافت رضایت‌نامه از سپیدرود قرارداد بسته‌اند و همین موضوع نیز منجر به اعتراض سپیدرودی‌ها شده است. باید دید آیا باشگاه سپیدرود با کسب رضایت از سپیدرودی‌ها اقدام به عقد قرارداد با بلبلی کرده یا این باشگاه نیز به مانند فولاد با این بازیکن جوان قرارداد بسته است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-06-11 00:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سوت بلبلی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۹
این دیگه رو دست اون قاتله میزنه
۷
علیرضا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۳
دایی تو این دستگاه عریض و طویل فوتبال ما یک نفر پیدا نمیشه از استقلال و اربابان بالا سریش یعنی شخص وزیر ورزش و اون مازیار ناظمی کیسه کش سوال و پیگیری کنه که این همه پول از کجا میاید و این همه تخلف در باشگاه چرا میشه:
خرید غیرقانونی پاتوسی با جعل مدرک و ساخت و پاخت با فدراسیون
خرید تبریزی با فشار مستقیم وزیر به ذوب آهن
بدهی بیش از یک میلیون دلاری به شفر و دلالی او
قراراداد پسر شفر بدون رزومه
ولخرجی بیش از 40 میلیارد تومن برای چهار خارجی اخراجی استقلال به ادعای فتح الله زاده و منزوی
بدهی چندصد هزار دلاری به پروپئیچ و دروغی که با هماهنگی فدراسیون به کنفدراسیون آسیا گفتند تا سال قبل حذف نشوند!
قرارداد دو یا سه میلیون دلاری با استرماچونی با پیش پرداخت اولیه!
قول به استراماچونی برای حفظ پاتوسی در حالیه تمدیدش هزینه ای حدود یک میلیون دلار رو دست باشگاه میذاره
قراراداد با بلبلی در حالیه هفته قبل رسما اعلام شد با فولاد قرارداد بسته!
.
.
.
آهای فدراسیون فوتبال، کمیته اخلاق، کمیته انضباطی، مجلس، وزارت ورزش، دولت، ایرانسل، سید حسن خمینی، ... یکی جواب بده! چه خبره تو این فوتبال و این باشگاه خراب شده مافیایی!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر