فهرست
معاون حقوقی رئیس جمهور: قانون روشن است
معاون حقوقی رئیس جمهور: قانون روشن است

معاون حقوقی رئیس جمهور: قانون روشن است

آی اسپورت – حضور زنان در استادیوم‌ها هیچ منع قانونی ندارد. این حرف را معاون حقوقی رئیس جمهوری زده است. لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهوری صبح چهارشنبه در حاشیه جلسه هئیت وزرا در جمع خبرنگاران و در واکنش به خودسوزی یکی از دختران طرفدار ورود به ورزشگاه گفت: «صحبت من کاملا مشخص و یک جمله است؛ ورود خانم‌ها به استادیوم هیچ منع قانونی ندارد. بنابراین سلب حق معنایی ندارد و دولت هم همین موضع را دارد و معتقد است که باید از این مساله حمایت کنیم. دولت تاکنون چند مرتبه شرایط را فراهم کرده است و بعد از این بیشتر شرایط را فراهم می‌کند.»

معاون حقوقی رئیس‌جمهوری همچنین در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود مراجع مخالف حضور بانوان در ورزشگاه هستند و وزارت ورزش نیز قادر به اعمال نظر خود نیست، گفت: «دولت حتما سعی می‌کند با تعامل این مساله را حل کند و این تصمیم جدی دولت است. البته دولت از قبل هم در چندین موقعیت و مسابقه سعی کرده این فرصت را مهیا کند و بعد از این بیشتر هم ان‌شاء‌الله با تعامل تلاش می‌کند که مسیرش همین باشد.»

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-09-11 15:11:00
نظر دهید

۱ نظر
shl
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۴۶
اگر چماق فیفا پشت سرتون نبود حتی جرات حرف زدن در موردش رو داشتید ؟؟؟ عوامفریبی تا كجا همین روحانی 2 سال پیش تو سخنرانی انتخاباتیش وعده ورود زنان رو داد همون موقع هم میدونست تو حوزه قدرتش نیست این كارها ولی وعده اش رو داد و ما هم براش هورا كشیدیم مثل خیلی چیزهای دیگه كه وعده داد مثل گشت ارشاد و... كه اصلا در حوزه اختیاراتش نبود ولی وقتی خرش از پل گذشت فراموش كرد تا اینكه فیفا پا رو گذاشته بیخ گلوی فوتبال اینام به این بهانه میرن دست به دامن اصل كاری و با ترسوندن از محرومیت نظر اونا رو جلب كنن اخرشم میزنن به نام خودشون كاری كه فیفا برای مردم كرده رو
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر