فهرست
یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر
یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر

یک بام و دو هوای کمیته فنی استقلال و شفر

آی اسپورت – یکی از بحث‌های اصلی این روزهای باشگاه استقلال، حضور یک دستیار جدید در کادر فنی وینفرد شفر است. سانیاک مربی اهل چک استقلال به دلیل آنچه که بیماری مادرش عنوان کرد، از استقلال جدا شد و شفر بدون حضور او فصل جدید مسابقات را آغاز کرد. با گذشت زمان و با توجه به نتایج ضعیف استقلال، بحث‌های زیادی در رابطه با حضور یک دستیار جدید در کادر فنی مطرح شده، کسی که بتواند به لحاظ فنی به سرمربی آلمانی استقلال کمک کند.

اگر چه نام‌هایی چون فرهاد مجیدی، مجتبی جباری، مجید صالح، مجید نامجومطلق و ... مطرح شد، اما شفر هیچ تصمیمی نگرفت و تا این لحظه نظری نداده است. کمیته فنی باشگاه استقلال اعتقاد دارد که شفر به لحاظ فنی باید تقویت شود، اما سرمربی آلمانی آبی‌پوشان واکنشی نشان نمی‌دهد. نام‌های زیادی مطرح می‌شوند و کمیته فنی نیز با برخی افراد مختلف جداگانه صحبت کرده تا در صورت توافق با او، سراغ شفر رفته و با سرمربی آلمانی صحبت کنند.

تا این لحظه سیاست کمیته فنی باشگاه استقلال حضور یک دستیار در کادر فنی بوده، اما شفر موافقت نکرده است. علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال روز گذشته در گفت‌وگو با رادیو تهران گفته بود که اگر شفر بخواهد، کادر فنی را تقویت می‌کنند. باید دید در نهایت شفر زیر بار حضور دستیار در کادر فنی خود می‌رود یا با همین کادر ادامه خواهد داد.

 

تسنیم

  ۳  
آی اسپورت
2018-11-13 11:34:00
نظر دهید

۳ نظر
شیر شفر
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
اصلا کمیته فنی یعنی چی واقعا؟؟؟ یه مشت پیرمرد که هیچ جا به عنوان دستیارم حتی خواهان ندارن دور هم جمع شدن و چوب لای چرخ سرمربی میذارن و میخوان نظراتشون رو به شفر تحمیل کنن. واقعا این کمیته خودش منشا حاشیه واسه استقلال هست و هیچ سودی هم نداره
۳ ۱
.
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
اره باو اصلا دستیار یعنی چی؟ چرا پولی که یه نفری میتونه به جیب بزنه رو با کسی تقسیم کنه؟
۴
کاج
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
کلا این خرفت دوزاری دنبال فوتبال نیست و دلش واسه کیسه نمیسوزه خخخخ همه شون جمع شدن یه دستیار بذارن کنار دستش اجازه نمیده چون از دستمزدش کم میشه! یعنی عشق به کیسه تو وجود این یارو موج میزنه. بیخود نیست تو المان مسخره اش میکنن و سوژه طنزه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر