فهرست
استقلال ۳۱ تیر در ایران/ سوپرجام لغو شد ؟
استقلال ۳۱ تیر در ایران/ سوپرجام لغو شد ؟

استقلال ۳۱ تیر در ایران/ سوپرجام لغو شد ؟

آی اسپورت - پندار توفیقی روی خط برنامه ورزشگاه شبکه ۵ اشاره کرد که استقلال روز ۳۱ تیرماه به تهران بر می‌گردد و این در حالی است که آبی‌پوشان طبق برنامه باید روز ۲۹ تیر در سوپرجام به مصاف پرسپولیس بروند. با این اظهار نظر که در برنامه زنده صورت گرفته این سوال به وجود می‌آید که تکلیف سوپر جام چیست؟ وقتی شفر و تیمش در ایران نیستند چگونه قرار است این بازی برگزار شود؟ یعنی مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند تیم امیدشان را به به مصاف تیم اصلی پرسپولیس بفرستند؟ اینها سوالاتی است که حتی خود مسئولان سازمان لیگ هم از پاسخگویی به آنها کلافه شدند و مشخص نیست باید چه تصمیمی در قبال این مسابقه گرفته شود.

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-07-13 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مارال
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
واقعا مسخره است که یک تیمی اینطوری رفتار میکنه اگه اینطوری باشه ما ام هر وقت خواستیم بازی نمیکنیم و کسی ام نباید چیزی بگه !
حمید
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
دقیقا مثلا در لیگ برتر اگه یک هفته حال نداشتیم بازی کنیم میگیم ما بازی نمی کنیم و به صلاح نیست بازی کنیم و از این جور چرت و پرتا. اصلنم نمیگیم که ترسیدیم !!!!1
دبل قهرمانی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
بیچاره کیسه کشا واسه اینکه با پرسپولیس رودررو نشن دارن پناهندگی میگیرن واسه آلمان
۵
اصغر
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
همون کاری که سال ۸۷ لنگ کرد!!
۲
علی خوشی
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۸
متاسفانه در ایران، همه چیز جناحی و بی‌فکره. آخه هیچ کس به فکر آبروی فوتبال ایران و منافع ملی نیست؟ اون دوستانی که می‌گن استقلال زودتر تمریناتش رو شروع می‌کرد، مگه نمی‌دونن ایران در جام حهانی حضور داشت و چهار بازیکن استقلال در تیم ملی بودن. پرسپولیس فقط ۲ بازیکن داشت که یکی‌اش دروازه بانه که نیاز به آمادگی ویژه نداره و یکی‌اش هم اصلا معلوم نیست بخواد این تیم بمونه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر