فهرست
مشتری جدید کی روش؛ امریکا
مشتری جدید کی روش؛ امریکا

مشتری جدید کی روش؛ امریکا

آی اسپورت – از روزی که کی روش گفته بعد از جام جهانی در تیم ملی نمی ماند گمانه زنی درباره مقصد او تبدیل به یکی از سوژه های جالب رسانه ها شده. در شرایطی که دیروز از ازبکستان یا الجزایر به عنوان مقصد احتمالی سرمربی تیم ملی کشورمان نام برده شده اما حالا نام یک کشور جدید هم مطرح شده: امریکا. خبرآنلاین درباره این موضوع نوشته:" تیم ملی آمریکا با یورگن کلینزمن نتوانست به جام جهانی 2018 صعود کند و حال آنها به این فکر افتاده اند تا کی روش را جذب کنند. پیش از این فدراسیون آمریکا با کی روش همکاری داشته و سرمربی تیم ملی ایران و دستیار سرالکس فرگوسن،لیگ MLS را طراحی کرده بود."

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-05-27 08:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
م.
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
در لیگ امریکا همین الان اسم مربیایی مثل جراردو مارتینی ، سرمربی سابق ارژانتین و بارسلوناو...، دیده میشه که تنها ۵۵ سال داره و شرایط و تجربه و کارنامه موفق برا مربی گری یه تیم ملی در حد امریکا...

با چه حسابی کیروش انلاین داره کیروش ۶۵ ساله رو با این مربیان با انگیزه که شرایط سنی ( بین پنجاه الی شصت) سال دارند مقایسه میکنه ، الله و اعلم.

اگه اسم فقط مهم بود فقط امریکا بجای چین میشد مشتری کاپلو! مطمئنا مشکل مالی نداره تیم ملی امریکا ، ولی فقط اسم طرف مهم نیست ....
گل آقا
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
حالا باید تا اتمام بازی های ایران هر روز یک خبر از پیشنهادات جدید کیروش بشنویم! مدیونید اگه فکر کنید اینها بازار گرمی دلال موزامبیکی و باند جیره خوار رسانه ایش در ایران هستند!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر