فهرست
فراخوان برای اعتراض به مدیران آبی/ جمعه، ورزشگاه آزادی
فراخوان برای اعتراض به مدیران آبی/ جمعه، ورزشگاه آزادی

فراخوان برای اعتراض به مدیران آبی/ جمعه، ورزشگاه آزادی

آی اسپورت – فردا باید منتظر حضور پرتعداد هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی باشیم اما نه برای دیدن بازی این تیم مقابل پیکان بلکه برای اعتراض به عملکرد مدیران باشگاه! پس از اینکه استقلال از نقل و انتقالات زمستانی محروم شد، هواداران این تیم از مدیران باشگاه به خصوص افتخاری شدت گرفت. هواداران استقلال در این فصل از عملکرد افتخاری ناراضی بودند و ضعف این تیم در فصل نقل و انتقالات و ناکامی در جذب بازیکنان مورد نظر منصوریان، به شدت آنها را ناراحت کرده بود. حتی یکی دو بار هم تجمعاتی مقابل دفتر باشگاه و وزارت ورزش صورت گرفت که به دلیل کم تعداد بودن، خیلی جدی گرفته نشد اما به نظر می‌رسد این بار ماجرا کمی متفاوت است.

محرومیت استقلال از جذب بازیکن، در شرایطی که این تیم در ادامه روزهای سختی در پیش دارد، طاقت هواداران را طاق کرده و آنها در فضای مجازی دست به کار شده‌اند تا هر طور شده اعتراض خود را به عملکرد افتخاری نشان دهند. در سایت‌ها و صفخات منتسب به هواداران استقلال فراخوان‌هایی جدی صورت گرفته و از هواداران این تیم خواسته شده حتما روز جمعه برای اعتراض به عملکرد مدیران باشگاه در ورزشگاه آزادی حاضر شوند. پیش‌بینی می‌شود ورزشگاه آزادی فردا یکی از شلوغ‌ترین و البته پرتنش‌ترین روزهای خود را شاهد باشد. این ماجرا آن قدر جدی است که منصوریان هم متوجه بحران شده و در بیانیه‌ای رسمی که در سایت رسمی باشگاه منتشر شده از هواداران استقلال خواسته فردا فقط تیم‌شان را تشویق کنند هرچند با جوی که در فضای مجازی وجود دارد و استقبالی که از این فراخوان‌ها صورت گرفته بعید است آنها به خواسته منصوریان پاسخ مثبت دهند.

۸ ۴  
آی اسپورت
2017-01-26 15:14:00
نظر دهید

۴ نظر
میلاد
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
ناکامی در جذب بازیکن؟؟؟؟؟؟؟؟درسته تیم مدیریتی استقلال خیلی ضعیفه ولی از نظر جذب بازیکن اندازه دو فصل بازیکن گرفتن برای منصوریان
علی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
شعار یکپارچه:
افتخاری حیا کن استقلالو رها کن- منصوریان حیا کن استقلالو رها کن
Bee
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
مگه اینجوری هوادار رو به ورزشگاه ببیرن،وگرنه عمراً کسی بره بازی کیسه رو از نزدیک ببینه
۸
امید
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
تعداد بلیط خریداری شده تا کنون ۶۲۲ تا.تا عید پر میشه ورزشگاه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر