فهرست
پایان بحران؛ استراماچونی در استقلال ماند
پایان بحران؛ استراماچونی در استقلال ماند

پایان بحران؛ استراماچونی در استقلال ماند

آی اسپورت - بحران 48 ساعته استراماچونی و استقلال با انتشار خبری دیگر در وب سایت دی مارتزیو به پایان رسید. دی مارتزیو روزنامه نگار مشهور ایتالیایی که در روزهای اخیر با انتشار اخباری پیرامون استراماچونی و مساله جدایی وی از استقلال، نگاه ها را معطوف به این مربی کرده بود، دقایقی قبل با انتشار مطلب زیر در سایت شخصی خود شایعات پیرامون جدایی سرمربی سابق اینتر را رد کرد. وی در این مطلب اینچنین نوشت:

«کافی بود تا استراماچونی درباره خداحافظی احتمالی اش صحبت کند تا هواداران استقلال به حرکت دربیایند، ابتدا با اعتراض مقابل ساختمان باشگاه و سپس با مصاحبه ای از سوی مدیرعامل باشگاه که در مصاحبه ای به رسانه های ایران گفت که استراماچونی سرمربی ما باقی خواهد ماند؛ آن هم در پایان یک گفت و گوی از راه دور میان باشگاه استقلال و فدریکو پاستورلو ایجنت استراماچونی که برای روشن شدن ایده های طرفین انجام شد.»

دی مارتزیو در توضیح شرایط نوشته: «سرمربی سابق اینتر  درباره جاه طبی باشگاه استقلال  به طور خاص با اتفاقاتی که در مورد انتقال درامه، پوچارلی، میلیچ رخ داد،دچار تردید شده بود. همچنین  مشکلات مربوط به سازماندهی تیم هم موجب نگرانی سرمربی استقلال شده بود . وعده هایی به مانند مساله مدیر ورزشی یا نداشتن مرکز تمرین مناسب که به زبان آمده اما حل نشده اند آن هم در شرایطی که لیگ برتر ایران هفته آینده آغاز می شود .در این شرایط  اگرچه استراماچونی تهدید به خداحافظی کرد اما مدیریت استقلال از این فرصت استفاده کرده و با وعده اینکه مسائل  را در این مدت کوتاه حل خواهد نمود، استراماچونی را در استقلال نگه داشت. با این وصف استراماچونی حداقل در حال حاضر در ایران ماندنی است و حالا همه چیز به باشگاه برمی گردد.»

 

ورزش سه

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-08-14 15:15:00
نظر دهید

۳ نظر
چهار سوراخ
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۴۱
هوچی‌گری جواب داد
Redarmys
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۲
هوچیگری چونی چونان همیشه چاره ساز شد و از کیسه امتیاز گرفت و کیسه از پدر واقعیش سلطانیفر
شاهین کیا
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۰۳
موش بخورتش با این استعفاش!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر