فهرست
چرا برای مترجم استراماچونی روی نیمکت جا نبود؟
چرا برای مترجم استراماچونی روی نیمکت جا نبود؟

چرا برای مترجم استراماچونی روی نیمکت جا نبود؟

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی در نشست مطبوعاتی پس از بازی استقلال با ماشین‌سازی به شدت از غیبت مترجمش روی نیمکت عصبانی بود. اولین کنفرانس مطبوعاتی سرمربی ایتالیایی استقلال جنجالی شد و به دلیل کوتاهی مسئولان استقلال در گرفتن مجوز حضور مترجم استرا روی نیمکت، توصیه های این مربی به خوبی به بازیکنان منتقل نشد.

بعد از پایان بازی، سعید فتاحی در واکنش به اعتراض شدید استراماچونی به خبرنگاران اعلام کرد که باشگاه استقلال در این خصوص درخواستی نداده بوده است‌ و عملا بار این اشتباه را از روی دوش مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون برداشت. البته فتاحی راست می گوید. باشگاه استقلال هیچ اقدامی برای حضور مترجم روی نیمکت انجام نداده بود.

در این خصوص یکی دو خبرگزاری نوشتند که حضور محمد نوری‌فر مدیر رسانه ای استقلال روی نیمکت این تیم در این مسئله بی تاثیر نبوده است. چرا که استقلال فصل گذشته محمد حسین زرندی را به عنوان مدیر رسانه ای و مترجم به همراه داشت اما برای فصل جدید مدیر رسانه‌ای و مترجم استقلال دو شخصیت مجزا هستند. اتفاقی که سبب شده تا از بین این دو نفر یک شخص در بازی با ماشین سازی شانس حضور روی نیمکت استقلال را داشته باشد و علی رغم میل مدیرعامل باشکاه استقلال، امیرحسین فتحی، نوری فر روی نیمکت این تیم نشسته تا با توجه به گفته فتاحی، این مساله با غیبت مترجم استراماچونی روی نیمکت همراه شود. این در حالی است که تاکید استراماچونی به حضور مترجم روی نیمکت استقلال بوده و نه مدیر رسانه ای!

اما روایت جدیدی هم وجود دارد. اینکه استراماچونی و دستیارانش به دلیل اشکالات در قراردادشان در سازمان لیگ به مشکل صدور کارت خورده اند. مشکلی که البته دیروز هم برای کادر فنی نساجی به وجود آمد و در نهایت حل شد و سعید فتاحی هم سعی کرد مشکل استقلالی ها را حل کند اما او ظاهرا به خبرنگاران گفته باشگاه استقلال کلا یادش رفته برای مترجم تقاضای آی دی کارت کند و حتی مدیر رسانه ای استقلال هم در این زمینه چیزی به او نگفته است.

به هر حال بهتر است باشگاه استقلال در این خصوص توضیحات بیشتری بدهد که آیا از بین مدیر رسانه‌ای و مترجم تنها یک نفر را می تواند روی نیمکت خود داشته باشد یا اینکه مدیر رسانه ای اصرار کرده روی نیمکت بنشیند و اصرارش منجر به حذف مترجم شده است‌! طوری که حتی خبر آمده فتحی مدیرعامل استقلال هم مخالف حذف مترجم بوده است و عجیب است که مترجم بر خلاف خواست فتحی روی نیمکت ننشسته است و مدیر رسانه‌ای روی نیمکت جلوس کرده است! به نظر می رسد اولویت استراماچونی در بازی های بعدی همان حضور مترجمش باشد تا مدیر رسانه ای.

فوتبالی

۴    
آی اسپورت
2019-08-23 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر