فهرست
گافِ وحشتناک تلویزیون؛ او صادق محرمی نیست
گافِ وحشتناک تلویزیون؛ او صادق محرمی نیست

گافِ وحشتناک تلویزیون؛ او صادق محرمی نیست

آی اسپورت- لحظاتی کوتاه قبل از پایان مسابقه پرسپولیس و سیاه‌جامگان در آزادی که با برتری یک‌طرفه قرمزها به پایان رسید، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت از جوان‌ترین بازیکن تیمش در ترکیب استفاده کند. برانکو، احمد نوراللهی را از زمین بیرون کشید و به جای او از حمید طاهرخانی 17 ساله استفاده کرد. بازیکنی جوان که حتی گزارشگر مسابقه نیز او را نمی‌شناخت. جواد خیابانی بازیکن شماره 37 پرسپولیس را «صادق محرمی» خطاب کرد. این در حالی بود که صادق با شماره 17 روی نیمکت تیم نشسته بود. این اشتباه عجیب حتی در پایان مسابقه در استودیوی برنامه فوتبال برتر نیز ادامه پیدا کرد. در شرایطی که تلویزیون تصاویر اشک‌ریختن حمید طاهرخانی در کنار محسن مسلمان را نشان می‌داد، پیمان یوسفی همچنان تاکید داشت که این بازیکن صادق محرمی است. صادق محرمی بازیکن فصل گذشته ملوان است که در این فصل دو بار برای پرسپولیس به زمین آمده و بازیکنی که امروز برای این تیم بازی کرد، حمید طاهرخانی از محصولات تیم امید پرسپولیس بود. البته که این میزان از بی‌اطلاعی در بین چهره‌های رسانه‌ای تلویزیون فاجعه‌بار به نظر می‌رسد اما بخشی از گناه ماجرا نیز به گردن برانکو ایوانکوویچ است. او در این فصل آنقدر از بازیکنان جوانش استفاده نکرده که کمتر کسی، چهره آن‌ها را تشخیص می‌دهد!

۱۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-23 18:02:00
نظر دهید

۳ نظر
مجتبی فرد
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
خسته نباشید، کلا از هر چیزی یه تقصیری برای برانکو بتراشید. اجرکم عند الله!
سهیل
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۰
یعنی گند زدید با این سایتتون!!
چقدر مغرضانه؟!!
توی همه خبرها یه تیکه به برانکو انداختید تو برد و باخت فرقی نمیکنه!!
این برانکو این یه فصل و نیم از یه مشت جوون بی نامو نشون تچچوی تاکتیکش تیمی ساخته که حالا یکیشون نباشه بهش خرده میگیرید چرا نیست فلان ستاره؟؟؟
انشالا پروسه جوون گرایی تیم و ورود امثال طاهرخانی و محرمی هم بدست پرفسور انجام شه تا کور شود هر انکس که نمیتواند ببیند!!
شاهین
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۴۴
بارهم مواجب بگیران کیروش دست به قلم بردند و شعرهای خوبی نوشتند :))))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر