فهرست
در محضر «خیابانی»؛ کشورآورد به جای شهرآورد!
در محضر «خیابانی»؛ کشورآورد به جای شهرآورد!

در محضر «خیابانی»؛ کشورآورد به جای شهرآورد!

آی اسپورت – امروز جواد خیابانی مجری برنامه فوتبال برتر است و قبل از شروع مسابقه پرسپولیس و سپاهان در کنار امیر حاج رضایی مشغول صحبت درباره این بازی بود. او که ادبیات حماسی‌اش چندان به دل علاقمندان به فوتبال نمی‌نشیند امروز هم در برنامه یک اصطلاح جدید رو کرد که بعید است مورد توجه علاقمندان به فوتبال قرار بگیرد. این بازی از قبل با ال‌کلاسیکوی فوتبال ایران معروف شده و کسی از آن به عنوان شهرآورد یاد نمی‌کند. خیابانی که علاقه زیادی به توضیح واضحات دارد در این باره گفت: « بازی سپاهان و پرسپولیس رو نمی‌شه بهش گفت شهرآورد! چون همشهری نیستند یه جور کشورآورده!»

۱۶ ۵  
آی اسپورت
2018-02-02 16:11:00
نظر دهید

۵ نظر
مهدی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۲۸
ترخدا یه کمپین استعفا برا این مردک بزارید. خسته شدیم .
ع ع ب
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
من حاضرم همه خرج بستری شدن این دیوانه رو تو آسایشگاه روانی تا آخر عمر بدم !!!
مهدی تاجی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۳۹
شرف داره به عادل لنگی پور
سعید
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
ده اخه آگه امثال این دانشمند بزرگ این ادیب توانا نباشد کسی مثل کیروشی پور نمی تونه با تجاهل فوتبال یه مملکت را زیر سوال ببره.بجای حق پخش تلویزیونی که حق باشگاه پرسپولیس و استقلال هست لمپن وار موضوع را عوض کنه تازه یه چیزی هم طلب کار بشه.آگه حق پخش داده بشه مبالغ طارمی و مگویان بسیار ناچیز جلوه می کنه.بله وجود امثال این فرصت طلبه نادان هست که زمینه برای فرصتطلب ها دانایی مثل کیروشی پور مهیا میشه
aziz
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
من فکر نمی کنم این مسئله خیلی حاد باشه. بالاخره یک اصطلاح گفته. ایرادی نداره. اتفاقا آقای خیابانی یکی از مجریان و گزارشگران خیلی خوب هستن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر