فهرست
سویا-لیورپول؛ به زیبایی تاریخ
سویا-لیورپول؛ به زیبایی تاریخ

سویا-لیورپول؛ به زیبایی تاریخ

آی اسپورت- تقابل با تیمی که دوسال پیش جامی در چند قدمی تیم کلوپ را ربود حسی معادل انتقام برای بندرنشینان لیورپول داشت. شکست دادن سویا آن هم درخانه رویایی در دسترس بود و همین طور از بین رفتن تلخی شکست در فینال.

سوت بازی که توسط فلیکس بریش زده شد لیورپول جریان و نبض بازی را در کنترل گرفت، سه مرد خط حمله کلوپ هم از شکاف به وجود آمده در قلب خط دفاع سویا چند بار صاحب موقعیت گلزنی شدند که سناریو گلزنی برای بازیکن دیگری نوشته شده بود.

دو کرنرل ارسالی و دوگل، کلوپ در روز انتشار کتابش در یکی از فصل ها گفته بود: در انگلیس تیم ها روی ضربات ارسالی فوق العاده هستند اما تیم من نه!

این که کلوپ در این زمینه توانسته مشکل به این حادی را رفع کند عملکرد خیره کننده او را نشان می دهد اما نکته دقیقا این جاست که چرا کلوپ ضعف به جا مانده از دوران براندن راجرز را هنوز رفع نکرده؟ از دست رفتن سه امتیاز آن هم در حالی که تیم جلوست.

از بین رفتن تمرکز و شکسته شدن ساختار و هماهنگی کلی تیم ، ضرب آهنگ نامنظمی که سویا بالاخره توانست از آن نهایت استفاده را ببرد . کامبک این بازی این بار به سود لیورپول نبود، هرچند که سویا برای به آب و آتش زدن کلی صبر کرد اما آنها در نیمه اول هم می توانستند کار را به تساوی بکشانند که سر توپ دیدنی نولیتو و برخورد توپش به تیر و هدر رفتن موقعیت تک به تک سارابیا مانع این کار شد. نیمه دوم مورنو پاشنه آشیل لیورپول شد؛ او راحت در موقعیت ها جا می ماند و نتیجه کارش دادن پنالتی و تعویض شدن در چند دقیقه بعد بود.

سویای پسا سامپائولی و اونای امری لقمه ای راحت برای حریفان بزرگ نیست؛ می‌توانند مثل امشب حس انتقام در یک تیم را خشک و تاریخ کامیک کردن را به نام خودشان حک کنند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-11-22 02:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Perspolis
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۴
كرنل دوست عزيز؟ كرنل؟
۲
کرنل؟؟؟؟
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
کرنل؟؟؟؟
Sherivn
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۴
در عجبم مطلب به این خوبی رو نادیده میگیرن بعد یک ایراد پیدا می کنن !!!! آقای پورصفر مطلبتون خیلی خوبه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر