فهرست
طلبکار با حکم جلب در مجمع کمیته ملی المپیک
طلبکار با حکم جلب در مجمع کمیته ملی المپیک

طلبکار با حکم جلب در مجمع کمیته ملی المپیک

 آی اسپورت- انتخابات کمیته ملی المپیک حاشیه های فراوانی داشت اما شاید عجیترین اتفاق چهل و پنجمین مجمع انتخاباتی کمیته المپیک حضور یک طلبکار با ادعای داشتن حکم جلب منتخب مجمع بود. فردی میانسال که ظاهرا از ساعات اولیه برگزاری مجمع قصد ورود به اکادمی را داشته است، مدعی است که حکم جلب یکی از اعضای منتخب و جنجالی مجمع را در اختیار دارد. این فرد که سابقه همکاری و شراکت مالی با منتخب مجمع کمیته ملی المپیک را داشته علیرغم تلاش های فراوان انتظامات برای کنترل نامبرده اصرار به دیدار با فرد منتخب مجمع و اجرای حکم جلب را داشته است. موضوع به طلب مالی بر می گردد که فرد شاکی مدعی است میلیون ها تومان از متهم طلبکار است و او حاضر به تسویه این بدهی مالی نیست که در نتیجه آن با طرح شکایت از نامبرده و دریافت حکم جلب سیار خواهان وصول مطالبات خود است. فرد متهم منتخب مجمع کمیته ملی المپیک که سابقا  گفته می شد به دلیل درگیری در همین پرونده مالی ممنوع الخروج بو ده است در جلسه مجمع کمیته ملی المپیک به عنوان منتخب جدید کمیته المپیک انتخاب شد. خبرنگار ایسنا در گفت و گو با منابع خبری این اتفاق را تایید کرده است. فرد شاکی ساعت ها پس از حضور در حاشیه مجمع انتخاباتی کمیته المپیک با میانجیگری برخی مسوولان به مذاکره با آنان پرداخت و به نظر می رسد که به دلیل تبعات اجرای حکم جلب مورد ادعای شاکی مسوولان در تلاش هستند تا رضایت شاکی برای اجرای با تاخیر یا مصالحه را به نتیجه برسانند.

ایسنا

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-01-15 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
میانجیگری یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!! واقعا اون شخص با این سابقه هم رای آورده و منتخب شده؟ این چه وضعیه؟ این چجور صلاحیتی برای مدیریت کلانی در ورزش هه؟؟؟؟ آیا در کشور های دیگر هم همین برخورد رو میکردن؟
مگر غیر از اینه که اگر الان جای این شخص ورزشکار بود و خطای کوچکی سر میزد از بالا و پایین سیبل انتقادات و شماتت ها میشد؟
چرا دور بریم مگر همین طارمی بخاطر محرومیتش پای قوه قضاییه به پرونده اش باز نشد که چجور قراردادی با پرسپولیس بسته و مگه بخاطر انتقال به یک باشگاه عربی ده ها مقاله و انتقاد فقط همین شما رسانه ها چاپ کردید! این چهه عدالتی ست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر