فهرست
انتخاب سایت گل: تیم برترِ یک هشتمِ چمپیونزلیگ
انتخاب سایت گل: تیم برترِ یک هشتمِ چمپیونزلیگ

انتخاب سایت گل: تیم برترِ یک هشتمِ چمپیونزلیگ

آی اسپورت- دور اول بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به اتمام رسید و عملکردهای ویژه از بازیکنان و تیم‌های متفاوت دیدیم. اما سایت گل با استفاده از آمار مرجع خبری اوپتا بهترین‌های این دور را انتخاب کرده که در زیر به آن‌ها اشاره می کنیم.

 ادرسون/ بنفیکا

دروازه‌بان 23 ساله برای دومین بار در این دوره لیگ قهرمانان پنالتی مهار کرد و مانع گلزنی پیره امریک اوبامیانگ شد. او بیش از هر دروازه‌بانی در این فصل توپ مهار کرده است.

فلیپ لام/ بایرن مونیخ

تنها یک مدافع، لودویگ آگستینسون، بیشتر از لام در لیگ قهرمانان موقعیت خلق کرده است، 7 بار، او حتی یک پاس گل هم داده است.

سرخیو راموس/ رئال مادرید

دفاع میانی اسپانیایی دقت پاس 91 درصد در بازی با ناپولی داشته و بهترین عملکرد او در این زمینه در بازی‌های این فصل لیگ قهرمانان بوده است.

جورجیو کیلینی/ یوونتوس

دفاع میانی تیم تورینی در دیدار مقابل پورتو عالی بود و باعث شد تیم حریف حتی یک شوت در چارچوب هم نداشته باشد، آن هم برای اولین بار از 13 آوریل 2005 که این تیم مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان هیچ شوتی در چارچوب نزده بود.

الکس ساندرو/ یوونتوس

این بازیکن برزیلی در جریان بازی 11 ارسال توپ داشت، بیشتر مقدار در این زمینه برای یکی از بازیکنان یووه در لیگ قهرمانان، البته بعد از سپتامبر 2014 که لیشتینر 12 بار این کار را انجام داد.

کاسمیرو/ رئال مادرید

در دیداری که رئال 3 بر یک ناپولی را شکست داد کاسمیرو 7 بار قطع توپ داشت، آخرین بار که رئال مادرید در یک بازی در لیگ قهرمانان این تعداد قطع توپ داشت مربوط به سال 2012 و بازی مقابل دورتموند بود که راموس 7 بار قطع توپ کرد.

تونی کروس/ رئال مادرید

بازیکن آلمانی برای اولین بار برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گل زد، آخرین دو گل او در این تورنمنت با لباس بایرن مونیخ و در سال های 2013 و 2014 و مقابل آرسنال بود.

آنخل دی ماریا/ پاری‌سن ژرمن

بعد از سون هیونگ مین، بازیکن لورکوزن، در سال 2014 و بازی مقابل زنیت، او اولین بازیکن بود که در یک دیدار لیگ قهرمانان دو گل در یک بازی از بیرون از محوطه جریمه زد.

تیاگو آلکانتارا/ بایرن مونیخ

این بازیکن 36 پاس در یک سوم زمین حریف داد، یک پاس کمتر از کل تعداد پاس‌های بازیکنان آرسنال.

لروی زانه/ منچسترسیتی

در سن 21 سال و 41 روز، او دومین بازیکن جوان تاریخ منچسترسیتی شد که در یک بازی لیگ قهرمانان برای تیمش هم گل زده و هم پاس گل داده است. بعد از رحیم استرلینگ.

سرخیو آگوئرو/ منچسترسیتی

بیست و هفتمین گلش او را تبدیل به دومین گلزن برتر آرژانتینی در تاریخ این مسابقات کرد، بعد از لیونل مسی با 93 گل زده.

منتخب بهترین‌های لیگ قهرمانان
منتخب بهترین‌های لیگ قهرمانان

 

۲    
آی اسپورت
2017-02-24 12:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر