فهرست
پرس برای آخرین بار رونالدو را بخشید
پرس برای آخرین بار رونالدو را بخشید

پرس برای آخرین بار رونالدو را بخشید

آی اسپورت- بعد از آن فرار بچه‎‏گانه از شفاف‏سازی، فلورنتینو پرس رونالدو را بخشیده است. این بار همه می‎دانستند کریستیانو رونالدو فقط به خاطر اتهام مالیاتی 14.7 میلیون یورویی عصبانی و زیر فشار است و البته این را هم می‎دانستند که تقصیرها با خود بازیکن است. همه می‌‎دانند که او نباید فقط سکوت می‎کرد تا دیگران درباره تصمیمش برای رفتن از مادرید صحبت کنند.

این اتفاقات باب میل هواداران مادرید هم نبود و واکنش آن‌ها را در بر داشت. چون هواداران هم می‎دانستند برای چهره باشگاه خوب نیست که چنین شایعاتی درباره ستاره‎شان وجود داشته باشد.

در نهایت کریس رونالدو در دادگاه حاضر شد، دفاع او از خودش هم جالب بود: «اینجا هستم چون اسمم کریس رونالدو است». اما مادرید مادرید است و ستاره پرتغالی هم درست مثل مسی برای پرداخت نکردن مالیاتش به دادگاه احضار شده است. در نهایت هم او دادگاه را بدون هیچ صحبتی با خبرنگاران ترک کرد، از همان مدل سکوت‎هایی که اخیرا نشان داده خوب بلد است.

همزمان با این شایعات درباره کریس رونالدو در مادرید، در کاتالونیا و بارسلونا صحبت از احتمال جدایی نیمار زیاد بود و در نهایت هم این اتفاق افتاد. بارسا تلاشش را برای نگه داشتن نیمار کرد، اما موفق نشد. اما رونالدو که پیش از این مدعی شده بود رئال مادرید در پرونده مالیاتی از او حمایت نکرده با واکنش عجیبی از سوی پرس درباره فروشش مواجه شد. او گفته بود رونالدو را حتی در ازای هموزنش طلا هم نمی‏فروشد.

همه می‎دانند گل‎های رونالدو در فصول گذشته شدیدا تعیین کننده بوده است. گل‎ها هم چون باعث برد تیم‎ها می‎شوند تاثیر زیادی در محبوبیت یک بازیکن دارند. از طرفی رئال به تازگی منچستریونایتد را در سوپرکاپ اروپا شکست داد. این تیم بدون حضور رونالدو و با سیستم 2-4-4  به خوبی بازی کرد و تا قبل از ورود او به زمین کار را تمام کرد. این نشان می‎دهد مادرید بدون رونالدو هم می‎تواند موفق  باشد. یعنی رونالدو از این به بعد باید بیشتر مراقب رفتارش باشد، فلورنتینو پرس این بار بخشید، اما شاید از این به بعد بخششی در کار نباشد. مخصوصا که او هرگز محبوبیتی که برای مثال مسی نزد هواداران بارسا دارد را هم نزد رئالی‎ها نداشته است.

۴    
آی اسپورت
2017-08-09 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر