فهرست
مسی: آرژانتین شانس قهرمانی نیست!
مسی: آرژانتین شانس قهرمانی نیست!

مسی: آرژانتین شانس قهرمانی نیست!

آی‌اسپورت-  لیونل مسی می‌گوید مطمئن است که بیش از هر زمان دیگری می‌خواهد در بارسلونا به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد. کاپیتان جدید آبی‌و‌اناری‌ها که با رفتن آندرس اینیستا بازوبند این تیم را به بازو خواهد بست در گفت‌و‌گو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا، گفت: « هر چه می‌گذرد برای من روشن‌تر می‌شود که بارسلونا تنها تیم اروپایی خواهد بود که برای آن بازی می‌کنم.»

مسی در درباره تیم ملی آرژانتین و شانس این تیم برای قهرمانی در جام جهانی روسیه هم تأکید کرد: « من همیشه گفته‌ام که واقعاً از بازی برای تیم ملی آرژانتین لذت می‌برم اما نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. ما باید با آرامش خاطر به جام جهانی برویم. نمی‌توانیم با این شعار که ما قهرمان خواهیم شد، پا به جام‌جهانی بگذاریم چون امروز ما بهترین تیم دنیا نیستیم. باید واقع‌بین باشیم و با فروتنی به جام جهانی برویم اما برای محقق کردن رؤیای‌‌مان تلاش کنیم.»

کاپیتان آلبی‌سلسته در پاسخ به این سؤال که آیا آرژانتین مدعی قهرمانی جام جهانی محسوب می‌شود یا نه هم گفت: « در تیم ما بازیکنانی هستند که تجربه و کیفیت زیادی دارند اما ما نباید خیال‌پردازی کنیم. باید بازی به بازی پیش برویم و اینکه اولین بازی‌مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم، بسیار مهم است. به نظر من مدعیان اصلی قهرمانی این دوره از جام جهانی، برزیل، اسپانیا و آلمان هستند.»

۵    
آی اسپورت
2018-05-28 11:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر