فهرست
ادعای پیروزی آسان السد؛ عبرت نگرفته‌اند
ادعای پیروزی آسان السد؛ عبرت نگرفته‌اند

ادعای پیروزی آسان السد؛ عبرت نگرفته‌اند

آی اسپورت – کاپیتان تیم الاهلی قطر معتقد است تیم السد در بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند به آسانی برابر پرسپولیس پیروز شود. ماجد محمد گفته:«به نظرم السد اگر در شرایط عادی خود قرار داشته باشد می‌تواند به آسانی پرسپولیس را در تهران شکست دهد، زیرا تیم بهتری نسبت به حریف ایرانی‌اش است! السد توانمندی زیادی برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد.»

ماجد در حالی این حرف‌ها را زده که قبل از بازی رفت قطری‌ها با اطمینان بیشتری از شکست خوردن پرسپولیس آن هم با نتیجه پرگل حرف می‌زدند. اما در قطر هم این پرسپولیس بود که برنده شد. با این همه انگار باخت بازی رفت برای آن‌ها عبرت نشده و حالا هم از پیروزی آسان السد حرف می‌زنند!

۹ ۵  
آی اسپورت
2018-10-11 09:15:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۵
خیلی خوبه که اینها اینطوری فکر می کنند. البته اونها دارند به خودشون روحیه میدند و کمتر کسی میاد بگه السد حذف شده هست. اتفاق خاصی نیفتاده و بازی برگشت برای پرسپولیس سخت تر از بازی رفت است چون السد چیزی برای از دست دادن ندارد.
۲
یه افتخار تو آسیا حسرت لنگپولیسیا
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
اگه السد تو بازی برگشت خودش باشه و البته داوری هم مثل همین بازی رفت و بازی برگشت با الدحیل به سود لنگ نباشه اتفاقا مطمئن باشید کاملا درست گفته و السد لنگو مثل آب خوردن تو آزادی حذف میکنه انشالله
۵ ۱
ایرانی
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۳
بد سوختی ها
داريوش
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۸
حريف رو نبايد دست كم گرفت. يك گل اصلا دلخوشى بزرگى نيست. پرسپوليس بايد با تصور اينكه يك گل عقبه بازى كنه.
۴
پرسپولیسی عاشق
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
آقای استقلالی که از سوزش نمیدونی چیکار کنی پرسپولیس استقلال نیست که تو آزادی بونجاح چپ و راستش کنه شاعر میفرماید ای آنکه آسیا تخصص ماست شعارت/ بغداد بونجاح درانتظارت ودرآخر بفرموده بزرگی آبو بریز اونجا که میسوزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر