فهرست
ویارئال ۲-۲ رئال مادرید؛ پایان ملال لالیگایی رئال
ویارئال ۲-۲ رئال مادرید؛ پایان ملال لالیگایی رئال

ویارئال ۲-۲ رئال مادرید؛ پایان ملال لالیگایی رئال

آی‌اسپورت- رئال مادرید در آخرین دیدارش در رقابت‌های این فصل لالیگا، در خانه ویارئال به تساوی ۲-۲ رضایت داد. شاگردان زین‌الدین زیدان که شنبه آینده باید در فینال لیگ قهرمانان مقابل لیورپول قرار بگیرند، در دیدار امشب نتوانستند از برتری دو گله‌شان محافظت کنند و در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، هر دو تیم یک موقعیت خوب داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند. در ادامه رئال تا اندازه‌ای بر بازی مسلط شد و سرانجام در دقیقه ۱۱ به گل رسید. گرت بیل که با فرصت‌طلبی بین مدافعان ویارئال صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل شد اما باز هم این بازیکنان رئال بودند که موقعیت های خطرناک‌تری روی دروازه حریف ایجاد می‌کردند. البته ویارئال هم یک موقعیت بسیار خوب در دقیقه ۳۰ داشت که فورنالس آن را از دست داد.

در مقابل این رئال بود که در دقیقه ۳۲، به گل دوم رسید. روی ارسال بیرون پای عالی از مارسلو، کریس رونالدو با ضربه سر دروازه را باز و حساب کار را ۰-۲ کرد. 

برتری رئال بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم در دقایق پایانی نیمه اول چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما ضربات آنها وارد چهارچوب نشد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.  

نیمه دوم را ویارئال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه ابتدایی به گل برسد اما ضربه سانسونه را زیدان با یک واکنش دیدنی به بیرون فرستاد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم به دنبال زدن گل‌های بعدی بودند اما موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد. در دقیقه ۶۵ رئال می‌توانست به گل سوم برسد ولی گرت بیل در آفساید قرار داشت.

در مقابل این ویارئال بود که در دقیقه ۷۰ توانست به گل اول برسد. مارتینز که در گوشه محوطه جریمه رئال صاحب توپ شده بود، با یک ضربه غیرقابل مهار، توپ را به طاق دروازه حریف کوبید.

بعد از این گل رئالی‌ها پیش کشیدند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه ویارئال ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در مقابل این تیم میزبان بود که در دقیقه ۸۵ به گل تساوی رسید. روی پاس عمقی هرناندز، سامو کاستیه‌خو با زیدان تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، با یک ضربه دقیق، حساب کار را ۲-۲ کرد.

در دقایق پایانی رئالی‌ها دو موقعیت بسیار خوب برای زدن گل سوم داشتند اما بنزما و لوکاس واسکز نتوانستند از آن استفاده کنند و بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-05-20 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر