فهرست
مهاجم ۶ میلیاردی در بازی دوستانه هم گل نمی‌زند!
مهاجم ۶ میلیاردی در بازی دوستانه هم گل نمی‌زند!

مهاجم ۶ میلیاردی در بازی دوستانه هم گل نمی‌زند!

آی اسپورت - سه‌شنبه گذشته و با نظر گابریل کالدرون، پرسپولیس در دیداری تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم دسته اولی سرخپوشان پاکدشت رفت.

پرسپولیس در این بازی با ترکیب بوژیدار رادوشویچ، احسان حسینی، سیدارسلان آزادی، سینا مهدوی، آدام همتی، سعید حسین‌پور، بشار رسن، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، امیر روستایی و جونیور براندائو وارد زمین شد. آزادی و مهدوی دو بازیکن جوان بودند که از تیم امید به تیم بزرگسالان اضافه شده‌اند. نکته جالب آنکه جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس که انتقادات فراوانی در خصوص او در فصل جاری شده در این دیدار هم عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت. مهاجمی که در بازی دوستانه برابر تیم لیگ یکی نمی‌تواند گل بزند چگونه خواهد توانست در دیدار‌های سخت‌تر و رسمی دروازه حریفان را باز کند؟

گابریل کالدرون به قدری از جونیور ناامید شده که حتی به مدیران باشگاه گفته دیگر تا پایان فصل به او بازی نخواهد داد. البته این خرید عجیب رقمی نزدیک به ۶ میلیارد تومان هزینه روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشته است. رقمی که با آن می‌شد ۲ یا حتی ۳ مهاجم ایرانی گلزن‌تر خرید، اما ظاهراً جذب بازیکن خارجی برای بعضی‌ها سود بیشتری دارد! 

 

خبر ورزشی 

۹ ۱  
آی اسپورت
2019-11-08 12:59:00
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۴۵
این مهاجم ۶ میلیاردی نصفِ قیمتِ میلیچِِ تیمِ امام خمینیه! بد نیست یکم هم به اون بپردازید!
به نا هم ۳ میلیون یورو میدادن و مدیری نمیذاشتن بالا سرمون که وظیفه فراری دادن مربی قهرمانمونو داشته باشه بلد بودیم مهاجم خوب بخریم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر