فهرست
لمپارد: احساس می کنم رکوردمان شکسته شده!
لمپارد: احساس می کنم رکوردمان شکسته شده!

لمپارد: احساس می کنم رکوردمان شکسته شده!

آی اسپورت - فرانک لمپارد، سرمربی چلسی، پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل هال سیتی در جام حذفی، از اینکه شاگردانش نتوانستند در این دیدار گل های بیشتری به ثمر برسانند، ابراز ناراحتی کرد. آبی ها دیشب در دور چهارم جام حذفی انگلیس موفق شدند با گل های میچی باتشوایی و فیکایو توموری، هال سیتی را شکست بدهند و راهی مرحله بعد شوند. شاگردان لمپارد در سراسر دیدار برتر از حریف بودند اما گل دقایق پایانی کمیل گروسیکی برای هال سیتی، کار را برای آبی ها دشوار کرد. به همین دلیل لمپارد معتقد است که اگر تیمش در زدن ضربات دقت بیشتری می کرد، می توانست زودتر پیروزی اش را قطعی کند.

او به خبرنگاران گفت:" خبر خوب اینکه ما صعود کردیم؛ خبر بد اینکه این دیدار، نمونه کوچکی از این فصل ماست. ما بازی را در دست داشتیم و شرایط خوبی داشتیم که کار آنها را تمام کنیم. ما تیم خوبی هستیم و خوب بازی کردیم اما کار را یکسره نکردیم. ما برای خودمان مشکل درست کردیم.

این شرایط دشواری است. ما مقابل دروازه سخت تلاش کردیم اما نتیجه ای برای ما نداشت. این چیزی است که سرنوشت شما را مشخص می کند. احساس می کنم رکوردمان شکسته شده است. ما مالکیت توپ بیشتری داشتیم  و شوت های بیشتری به سمت دروازه زدیم اما آنها حساب نمی شوند.

باید گل های بیشتری می زدیم و بازی را کنترل می کردیم. نمی توانیم از شانس مان بنالیم؛ مثلا به خاطر منحرف شدن توپ روی گل هال. این ناامیدکننده است. ما مرتکب اشتباه شدیم و در دقایق پایانی به آنها فرصت دادیم." 

 

 

۱    
آی اسپورت
2020-01-26 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر