فهرست
نمازی: باید ۹۰ دقیقه متمرکز باشیم
نمازی: باید ۹۰ دقیقه متمرکز باشیم

نمازی: باید ۹۰ دقیقه متمرکز باشیم

آی‌اسپورت- امید نمازی پس از پایان دیدار تیم‌های ذوب آهن و سپاهان و شکست در این دیدار در نشست مطبوعاتی درباره شرایط دیدار به صحبت پرداخت.

باید ۹۰ دقیقه متمرکز باشیم

ما در ۱۰ دقیقه بازی را به حریف واگذار کردیم و این موضوع به دلیل از دست رفتن تمرکزمان بود. برخی به ما تبریک می‌گویند به خاطر فوتبال زیبا ولی فوتبال بدون امتیاز فایده‌‌ای ندارد. این که مدام بگوییم دیدید بازیکنان ما چگونه کار کردند و چنین و چنان شد بدون گرفتن امتیاز فایده‌ای ندارد چون ۱۰ دقیقه بد کار کردیم و تمرکز خود را از دست دادیم. در فوتبال باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشیم. در جام جهانی، آلمان تمرکز نداشت و شکست خورد. باید کاری کنیم تمرکزمان بیشتر شود. مطمئن باشید دیگر به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست نمی‌دهیم. تیمی که مقابل ما می‌خواهد برنده شود باید بهتر از ما بازی کند اما امشب به خاطر عدم تمرکز امتیاز از دست دادیم. ما با یک یار کمتر توانستیم حریف‌مان را از نفس بیندازیم اما آن ۱۰ دقیقه‌ای که تمرکزمان را از دست دادیم باعث شد سه امتیاز بازی امروز را نتوانیم به دست بیاوریم. من بارها توضیح دادم در ورزش حرفه‌ای داور اشتباه می‌کند اشتباه هم هست. ما هم با داور صحبت می‌کنیم ولی من نه کارتی از داور گرفتم و نه اخراج شدم. اشتباه داور نباید روی تیم تأثیر بگذارد امشب آن‌قدر خوب نبودیم که امتیاز بگیریم علتش هم همان ۱۰ دقیقه بود. سه امتیاز در استان اصفهان ماند اما روی اشتباه تیمی ما این سه امتیاز ماند.

بهتر شدن بعد از اخراج

روی اشتباهاتی که داشتیم عصبانی و ناراحت بودیم و با انرژی مضاعف خواستیم جبران کنیم. بعد از ۱۰ نفره شدن ما هم سپاهان عقب‌نشینی کرد. نمی‌دانم چرا سپاهان عقب نشست اما تیم ما بعد از ۱۰ نفره شدن به خودش آمد و با انرژی بیشتری تلاش کردیم. من فقط این را باید بگویم که تیم ذوب‌آهن مظلوم است. امشب کارت قرمز حق بازیکن ما نبود در دو بازی قبلی بازیکنان ما روی کم‌تجربگی کارت قرمز گرفتند به هر حال من فقط این را می‌گویم و بقیه را به کارشناسان و تصمیم‌سازان واگذار می‌کنم. خطایی که روی فخرالدینی در محوطه جریمه رخ داد می‌توانست پنالتی باشد اما این پنالتی گرفته نشد چرایش را از داور بپرسید.

جذب بازیکن

دنبال بازیکن هستیم اما ذوب‌آهن تیمی نیست که بخواهیم بازیکن تستی بگیریم. تیم‌ها بازیکنان را جذب کردند و جذب بازیکن راحت نیست. حبیب‌زاده هم عمل جراحیش خوب بوده و ما بازیکنان جوان خوبی هم داریم علی خدادادی امروز خیلی خوب بازی کرد و تحرک زیادی در میدان داشت کم‌کم این جوانان به تیم اضافه می‌شوند و تجربه کسب می‌کنند البته دنبال جذب بازیکن هم هستیم.

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-08-18 00:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر