فهرست
درد مشترک استقلال و پرسپولیس/ ناکام
درد مشترک استقلال و پرسپولیس/ ناکام

درد مشترک استقلال و پرسپولیس/ ناکام

آی اسپورت – سرانجام پرسپولیس شب گذشته با سامان نریمان‌جهان قرارداد امضا کرد تا این بازیکن اولین خرید سرخ‌ها در بازار نقل و انتقالات نیم‌فصل اول باشد. گفته می‌شود ظرف امروز و فردا آندرانیک تیموریان هم به استقلال خواهد پیوست تا به این ترتیب آبی‌ها از این بازار بی نصیب نباشند. اما نکته اصلی و البته عجیب ماجرا برای استقلال و پرسپولیس ناکامی مشترک آنها در جذب بازیکنان فهرست اصلی خریدشان است. این دو تیم به دلایل مختلف، هنوز نتوانسته‌اند هیچکدام از بازیکنان مورد نظر خود را در فهرست اولیه جذب کنند. در فهرست اولیه برانکو نام شجاع خلیل‌زاده، سروش رفیعی، شایان مصلح و ایگور پراهیچ قرار داشت اما اولین خرید او نریمان جهان بود! استقلال هم به دنبال جذب ایمان مبعلی، سجاد شهباززاده و رحیم زهیوی بود اما در جذب هیچیک موفق نبود و فعلا در آستانه جذب تیموریان است! جالب این که این دو بازیکن در نیم‌فصل اول بازیکن ماشین‌سازی بودند و به همراه این تیم در قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفتند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-01-05 14:38:00
نظر دهید

۲ نظر
مهم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
متاسفانه باید بگم که پرسپولیس از داشتنه سامان نریمان بسیار سود خواهد برد که تا حال کمتر از کمتر بازیکنی این چنین بهره برده بود .... و فوتباله ازربایجان با رفتنه امثاله سامان ضربه نخورد و نخواهد خورد چرا که سامان هایی بسیاری در دامانه خود دارد که جایگزینه این بازیکن بشن ...ضربه اصلی رو وقتی خورد که منشا و تولید کننده این استعدادها یعنی رسول خطیبی هر چند کوتاه مدت از صحنه کنار رفت.... فوتباله ما از فرهاد کاظمی ها و امثاله او که امروز تو فوتبالمون جولان میدن هیچ وقت هیچ خیری نبرده و نخواهد برد ... بی کفایتی مدیران و بی خردی انها وقتی بیشتر عیان میشه که انها نمی دونن و نمی تونن تشخیص دهند فرق سرمایه گذاری روی امثاله کاظمی با رسول خطیبی در چیست ... نه تنها امروز فوتباله ازربایجان به مربیانه جوان وخلاق و باپتانسیلی مثل رسول خطیبی نیاز داره بلکه فوتباله ایران نیز به جوان های خلاقی که نه به خاطره پول و نه به خاطره نشستن روی نیمکته یک تیم به هر قیمت و نه تو چشم بودن و مسایله مختلف و کثیفه دیگه بلکه با عشق و قلبشون کار میکنن و حاصله کارشون همیشه به چشم میاد و تاثیر های مثبت شان برای مدتها باقی میماند
۵ ۱
محمد
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۰۵
بابا تند نرو .... بعضيها هر كاريشون كني مربي بشو نيستند ... يكيشون همين رسول خطيبي !!!! دليل نيست كه بازيكن خوب و متعصب يه مربي خوب بشه !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر