فهرست
رادو: به فیفا نامه زدم اما فسخ نکردم
رادو: به فیفا نامه زدم اما فسخ نکردم

رادو: به فیفا نامه زدم اما فسخ نکردم

آی اسپورت - بوژیدار رادوشویچ، گلر کروات سرخپوشان که چندی قبل و بعد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نارضایتی خود از شرایط پرسپولیس را اعلام کرده بود، حالا پس از اینکه پرسپولیسی‌ها به وضعیت او رسیدگی نکردند، با ارسال نامه‌ای وضعیت خود را به فیفا اطلاع داده است. رادو که بعد از جدایی بیرانوند قرارداد خود را به مدت ٣ فصل دیگر تمدید کرده بود، در این نامه وضعیت خود را به فیفا اطلاع داده و حالا می‌تواند قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند و درخواست غرامت داشته باشد.

بوژیدار رادوشویچ احساس می‌کند که مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به حفظ او ندارند. از زمانی که رادو نسبت به وضعیت خود اعلام نارضایتی کرده، هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده و باشگاه هیچ تلاشی نکرده است. رادو همچنین در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد باشگاه پرسپولیس احترام لازم را به او نگذاشت و این موضوع او و خانواده‌اش را اذیت می‌کند. به بهانه نامه رادو به فیفا با گلر محبوب پرسپولیسی‌ها تماس گرفتیم که او گفت: «من این کار را از طریق وکیلم انجام دادم و با ارسال نامه‌ای به فیفا آنها را در جریان وضعیتم قرار دادم و اعلام کردم باشگاه پرسپولیس در چند ماه اخیر به من پولی نداده است. من قراردادم را با پرسپولیس فسخ نکردم و همچنان با این تیم قرارداد دارم فقط فیفا را در جریان شرایط خودم گذاشتم. می‌دانم هواداران نگران هستند، آنها کلی پیام به من دادند. می‌خواهم به آنها و به همه بگویم من آماده بازگشتم و هر روز تمرین می‌کنم تا فرم بدنی خودم را در بهترین شرایط نگه دارم و بتوانم هرچه زودتر در تمرینات پرسپولیس شرکت کنم ولی آن‌طور که مشخص است باشگاه هیچ کاری نمی‌کند و آنها کوچکترین تلاشی برای بازگشت من انجام ندادند.»

رادو در پایان هم گفت: «واقعاً من چیز زیادی نخواستم و نمی‌خواهم فقط از مدیران باشگاه احترام می‌خواهم. احترام حق من و خانواده‌ام است و امیدوارم بتوانم زودتر برگردم و در خدمت پرسپولیس باشم.»

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2020-10-19 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر