فهرست
برجام فوتبالی؛ برانکو – کی‌روش توافق می‌کنند؟
برجام فوتبالی؛ برانکو – کی‌روش توافق می‌کنند؟

برجام فوتبالی؛ برانکو – کی‌روش توافق می‌کنند؟

آی اسپورت – مدت‌هاست برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی‌روش بر سر اجرای برنامه‌های آماده سازی  تیم ملی و پرسپولیس با هم اختلافات شدیدی پیدا کرده‌اند. حتی سال گذشته سرمربی تیم ملی در پی اعتراضی که برانکو نسبت به اردوی آماده سازی ملی پوشان در دبی آن هم در بحبوحه بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان داشت، اقدام به لغو اردو و بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس به تهران کرد تا آتش اختلافات میان این دو مربی شعله‌ورتر از همیشه شود.

اما این بار بعد از قرعه کشی جام جهانی و مشخص شدن حریفان ایران در گروه B که از آن به عنوان گروه مرگ برای تیم ملی نام برده شد، کارلوس کی‌روش برنامه جامع‌تری برای آماده سازی ملی پوشان تدوین کرد که علنی شدن جزئیات این برنامه می‌تواند سرآغاز دوباره اختلافات و جنگ مربیان باشگاهی با سرمربی تیم ملی باشد؛ از جمله برانکو و کی‌روش. به همین خاطر سران فدراسیون فوتبال با اذعان به این اتفاق از حالا دست به کار شدند تا در نشستی با سرمربی کروات پرسپولیس مانع شعله‌ور شدن آتش زیر خاکستر در فوتبال ایران شوند.

از راهروهای فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد مهدی تاج و سایر مدیران عالی رتبه فدراسیون در حال برنامه ریزی برای برگزاری نشستی با برانکو ایوانکوویچ هستند تا با این مربی کروات قبل از نشست هم‌اندیشی مربیان لیگ برتری با کارلوس کی‌روش که یکی دو هفته آتی در دستور کار قرار دارد، زمینه امضای "برجام فوتبالی" میان سرمربی پرسپولیس و تیم ملی بر سر برنامه جامع آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی را فراهم کنند.

نشستی که بعید به نظر می‌رسد کی روش در آن حضور داشته باشد تا تنها سران فدراسیون با تشریح ریز به ریز برنامه جامع تدوین شده از سوی این مربی پرتغالی برای برانکو نظر او را برای عملی شدن این برنامه جلب کنند. سرمربی پرسپولیس با ورود به فشرده‌ترین تایم کاری خود با این تیم در رقابت‌های داخلی و آسیایی همواره در اظهاراتی که داشت، خواستار در نظر گرفته شدن حق باشگاه‌ها بود؛ از همین رو باید منتظر ماند و دید نشست با سران فدراسیون تا چه اندازه می‌تواند این مربی کروات را (که خود سابقه حضور به عنوان سرمربی تیم ملی در جام جهانی 2006 را داشته) برای قبول برنامه جامع کی‌روش قانع کند.

 

ورزش سه

۳ ۸  
آی اسپورت
2017-12-26 12:55:00
نظر دهید

۸ نظر
خالیفوسر هستم تور لیدر ایران در جام جهانی 2006 آلمان
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۸
آخه این تور لیدرو چه به کیروش بزرگ سیرابی واسه یه سری غار نشین بعد از 9 سال جام آورده فک کرده پخیه
محسن
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
آخه تو اصن سنت به ۲۰۰۶ قد میده که اومدی در مورد جام جهانی ۲۰۰۶ نظر میدی . کیروش کبیرتونم توی ۲۰۱۴ دیدیم . الحق گودرزی(وزیر ورزش وقت) خوب حرفی به کیروش زد . گفت سرمربی بوسنی یک دهم تو پول گرفته اما تو رو برد .
شوفر هستم یک دلقک
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
غارنشین ؟؟؟؟ خودت الان یه چند روزیه از ته غار بیرون اومدی سه سال دیگه صبر کن تا ده سال کیسه بدون جام تموم بشه
**
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
در جواب محسن
اینو بدون که قطعا مدیر ورزشی بوسنی هم مثل گودرزی بیسواد و کارنابلد نبوده و هواداراشون هم مثل تو حاضر به عوض کردن یه برد ابکی با سرنوشت تیم ملیشون نبوده.اونها همه چیزشون درسته .کاش به گودرزی میگفتی جقدر فرق بین تو و مدیر اونها هست
۱
خوزه
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
پس شفر چی؟
۲
محسن
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
در جواب ** این مدیر ها و بدتر از این ها زمان برانکو هم بودن مدیری که رییس فداراسیون فوتبال توی آلمان برکنار کرد خاست بشینه جاش. این همه امکانات و تعطیلی لیگ و گوش به فرمان بودن زمان کدوم سرمربی تیم ملی انجام شده . تیم ملی زمان برانکو بعد از قرعه کشی فقط یه بازی دوستانه با مقدونیه انجام داد.اینا رو شما یادت نمیاد به برانکو گیر دادن چرا دوبازی آخری مقدماتی که صعود ما مشخص شده به ذخیره ها بازی دادی و باختی .
۱ ۱
**
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
خدائیش کدوم امکانات .شما که میگی این همه امکانات اسم ببر.تعطیلی لیگ که طبق عرف فیفا دی انجام شد.بعدش هم کیروش با بهترین فرم دوباره ایران را به جام جهانی رسید.شما بگو اگه کیروش زمین خوب لباس خوب و بازی در شان تیم ملی بخواد از نظر تو زیاده خواهی هست.کیروش با کسانی در افتاد که به فوتبال مملکت در خفا خیانت میکردند.شما میدونی اسدی و کفاشیان یواشکی تعهدی امضا کردن که حالا حالاها عمان میزبان تیم های ایرانی روبروی عربهاست.ولی کیروش با تجربه بالاش دست اسدی را تیم ملی کوتاه کرد.معنی نداره چون اسدی ایرانی هست ما از اشتباهتش چشم پوشی کنیم و چون کیروش ایرانی نیست بهش بپریم.محسن اگه برانکو خوبه که مبارک پرسپولیس .برای من نوعی جای سوال هست که شما چرا اینقدر دنبال قیاس برانکو با کیروش هستید.اگه برانکو خوبه که مال شما.اخه این چه استدلالی هست که چون ما به کیروش حقوق میدیم دیگه باید فقط ببره.اخه برای برد تو جام جهانی باید که مشارکت همگانی صورت بگیره .حالا چه برانکو مربی تیم ملی باشه چه کیروش یا مورینیو.
محسن
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
در جواب ** پارسال این همه لیگ تعطیل شد طبق عرف بین المللی بود؟ برای هر بازی دو هفته لیگ تعطیل میکرد طبق عرف بین المللیه؟ همین امسال هر دفعه ایران بازی داشت بازیکنا که برگشتن فرداش یا پس فرداش پرسپولیس بازی داشت این طبق عرف بین المللی ؟ این آقا با آل اسپورت چه مسخره بازی رو درآورد اگه لباس بی کیفیت بود که اصلا نباید می پوشید اگه لباس کیفیت داشت پس چرا نمیپوشید هیچ میدونی آقای کیروش چقدر پول از آل اسپورت اضافی برا خودش گرفت . این آقا چند تا بازی های لیگ میاید توی ورزشگاه میبینه ؟ به قول برانکو کیروش توی این سه سال حتی یه بار نیومده سر تمرین پرسپولیس
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر