فهرست
خشم منصوریان در جلسه آنالیز؛ باشگاه صاحب ندارد؟
خشم منصوریان در جلسه آنالیز؛ باشگاه صاحب ندارد؟

خشم منصوریان در جلسه آنالیز؛ باشگاه صاحب ندارد؟

آی‌اسپورت- گویا منصوریان هم از انفعال مدیریت باشگاه استقلال در نقل و انتقالات به شدت شاکی شده است. در جلسه امروز آنالیز استقلالی‌ها، وقتی منصوریان چشمش به حاج‌محمدی و میثم مجیدی افتاد صبرش به سر آمد و حضور بازیکنان اخراجی در این جلسه خصوصی را بهانه حمله به مدیران باشگاه و شخص افتخاری قرار داد. بعد از این که منصوریان از دستیارانش خواست تا این دو بازیکن را از اتاق آنالیز خارج کنند، با صدایی بلند در کمپ حجازی فریاد میزد: "این باشگاه صاحب ندارد؟ ده روز پیش گفته بودم که به این دو بازیکن نیاز ندارم." منصوریان اعتقاد دارد کوتاهی مدیریت در فسخ قرارداد این دو بازیکن باعث شده تا استقلال در نقل و انتقالات از رقیبان عقب بماند.

این رفتار سرمربی آبی‌ها در شرایطی اتفاق افتاد که چند روز اخیر انتقادات هواداران به مدیران و سرمربی این تیم بابت کم‌کاری در نقل و انتقالات زمستانی بیشتر از قبل شده است. فشار روی منصوریان به دلیل ضعف‌های فنی تیمش در نیم فصل اول و عدم تقویت این ضعف‌ها برای نیم فصل پیش رو بیشتر از مدیران است. از بین گزینه‌های ابتدایی منصوریان، از زهیوی تا شهباززاده و مبعلی، هیچکدام در مذاکره با مدیران باشگاه به نتایج مثبت نرسیدند تا امروز و در آستانه اولین بازی نیم فصل دوم طاقت منصوریان طاق شود و اینگونه از مدیرعامل باشگاه انتقاد کند. ماجرای سروش رفیعی هم عصبانیت منصوریان را دو چندان کرده است. جایی که مدیران استقلال در برابر رقیب سنتی قافیه را باختند تا شاه‌ماهی نقل و انتقالات لباس قرمز پایتخت را بپوشد.

انتقادات منصوریان به افتخاری در شرایطی‌ست که مدیرعامل آبی‌ها همیشه حامی شماره یک او در هیئت مدیره بوده است و منصوریان خواسته یا ناخواسته با این انتقادات، با تنها حامی خود هم دچار مشکل می‌شود.

۲۲ ۷  
آی اسپورت
2017-01-11 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
امید
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
باشگاه اگه صاحب داشت که یه آدم شومن جوگیر سرمربیش نمیشد
موراتا
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۱۳
منصوریان دیگه گندشو بالا آورده این زشت ترین نوع برخورد با بازیکنهای خروجی باشگاه بود
میلاد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
استقلال اول فصل به اندازه دوتا فصل بازیکن گرفت؛الانم منصوریان فکر میکنه مشکلش با خرید بازیکن حل میشه ولی دریغا که استقلال از پایه خرابس
فرحان عربخانه بیرجند
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
قراره قهر یازده روزه هم بكنی؟
رضا
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۳۸
بابا بکش بیرون دیگه از صبح یه کله داری برا استقلال خبر حاشیه ای میزنی.لنگی اسپوت
۶
Afshin
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۲
اگه باشگاه صاحب داشت که تو سر مربیش نبودی
اگه صاحب داشت که سر مربی تیم دوم جدول هفته ای یه مصاحبه علیهش نمیکرد
بله آقای شومن باشگاه صاحب نداره شما هم بتازونید
۶ ۱
برزو
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
عليمنصور حسرت شما لنگي ها رو 9 ساله كرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر