فهرست
اتفاق روز؛ خداحافظی طعنه آمیز رحمتی با استقلالی‌ها
اتفاق روز؛ خداحافظی طعنه آمیز رحمتی با استقلالی‌ها

اتفاق روز؛ خداحافظی طعنه آمیز رحمتی با استقلالی‌ها

آی اسپورت - مهدی رحمتی بعد از سال ها حضور در استقلال تصمیم گرفت از این تیم جدا شود تا برای فصل جدید در پدیده مشهد به میدان برود. اما مهدی رحمتی امروز با انتشار عکسی از بلیتش برای سفر به مشهد و پستی طعنه آمیز از هواداران استقلال خداحافظی کرد:

«رفتن سخت نیست، نه باید دنبال مقصر بگردی و نه تهمت بزنی و نه دیگران رو مقصر جلوه بدی... از همه اونایی که تو این سالها از من حمایت کردن تشکر می کنم و دستشون رو می‌بوسم. میرم شهری که یک عمر آرزوش رو داشتم، میرم پیش کسی که به نوکریش افتخار می کنم. امام رضا (ع) یکبار دیگه به من نشون داد که هیچ وقت رهام نکرده و همیشه دستم رو میگیره و هیچ حسی بهتر از این نیست .با افتخار می گم نوکرتم امام رضا(ع).. انشاالله خدا تو این دنیا جواب همه مارو بده اگر بدی کردیم ، خیانت کردیم ، تهمت زدیم ، پشت سر هم بد گویی کردیم. «وقتی دیگران را قضاوت میکنی آنها را نه، بلکه خودت را تعریف میکنی...» یا حق.»

11
11

 

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-06-22 13:32:00
نظر دهید

۴ نظر
مکتب هوچیگری و باجگیری
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۳
اهان اقای رحمتی تهمت زدن و حرف در اوردن واسه دیگران چیز بدیه ؟؟ اون موقع که به عنوان نفر اول تیم بر موج حماقت و حقارت هواداراتون سوار شده بودی و به پرسپولیس انواع تهمت ها رو میزدی چیز بدی نبود ؟؟ الان که بر گشته به خودت بد شد؟؟ اونوقت تو دم از امام رضا میزنی؟؟ درست میگی دنیا دار مکافاته اقای رحمتی
Fem
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۸
عجب رویی داره خودش علیه هم تیمی هاش بدترین مصاحبه رو کرده واقعا باید به استقلالی ها با این اسطوره هاشون تبریک گفت.
امیرعباس
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۴۵
این دوستان برادر و خواهر جان برکف زامبی پرسپولیسی مرخصی ندارند یعنی یک ضرب باید آفیش باشند دوستان این که شما دارید زندگی نشد به مولا بابا یک کاری باری همش سر کارید که؟ :-) :-) :-) :-) اخه رفتن رحمتی دیگه به شما چه ربطی داره آخه؟
۸
استقلال
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۲
سید بزرگوار،نوکر امام رضا،شنیدم با رفیق شفیقت محمود رضا بابایی امروز تو هواپیما بودی هیچ کدوم از شما نه گردن استقلال حق دارید نه پرسپولیس این دو تا تیم به شما شخصیت دادن به همه امثال رحمتی چه قرمز چه ابی پس لطف کنید ساکت باشید.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر