فهرست
ادعای روز: پیشنهاد ۷۰۰هزار دلاری برای خرید گلزن
ادعای روز: پیشنهاد ۷۰۰هزار دلاری برای خرید گلزن

ادعای روز: پیشنهاد ۷۰۰هزار دلاری برای خرید گلزن

آی‌اسپورت- پرسپولیس بعد از انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی تمریناتش را پیگیری کرد و پروسه نقل و انتقالات در این تیم همچنان ادامه دارد. بعد از اضافه شدن وحید امیری، فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس، کالدرون نام شایان مصلح و سروش رفیعی را در لیست مازاد قرار داد. سرخپوشان قصد دارند مهاجم جدیدی را هم به خدمت بگیرند تا خط حمله این تیم بعد از جدایی «ماریو بودیمیر» تقویت شود. یکی از بازیکنانی که از او به عنوان گزینه پرسپولیس یاد می شود، «نرمین هاسکیچ» مهاجم بوسنیایی است که نامش اخیراً مطرح شده است.

سایت «تی‌وی آرنا اسپورت» صربستان در گزارشی به پیشنهاد وسوسه انگیز پرسپولیس به هاسکیچ پرداخت و اعلام کرد بهترین گلزن لیگ صربستان به ایران می رود چرا که تیم قهرمان ایراناین بازیکن را می خواهد. هاسکیچ موفق شد فصل گذشته با تیم «رادنیچکی» صربستان ۲۴ گل بزند و عنوان آقای گلی را از آن خود کند. این سایت نوشت: «انتظار می رفت که در دوره نقل و انتقالات، پیشنهاداتی به هاسکیچ برسد و حالا یکی از این پیشنهادات طبق اعلام رسانه های بوسنی، از ایران می آید. باشگاه رادنیچکی اخیراً پیشنهاد ۷۰۰ هزار یورویی یک تیم برای هاسکیچ را رد کرد و حالا آنها می گویند گزینه پولدارتری به نام پرسپولیس سراغ این بازیکن آمده است. پرسپولیس قهرمان ایران و یکی از محبوبترین تیم های این کشور است. پرسپولیس در تهران و در ورزشگاه آزادی با گنجایش ۱۰۰ هزار نفر بازی می کند اما این برای ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس کوچک است.»

این سایت البته به بازیکنان خارجی پرسپولیس هم اشاره و به اشتباه اعلام کرده است علاوه بر «بوژیدار رادوشوویچ» یک بازیکن مصری هم در این تیم حضور دارد. احتمالاً اشاره این سایت به بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-07-18 12:48:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۷
بیت المال حرومتون بشه مفخورا
۴
محمد
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۵
با توجه به گفته سروش رفیعی که گفت :افراد زیادی بالای چهار هزار میلیارد با پرسپولیس قرار داد بستند فقط من که نیستم .باید گفت: بله بیرانوند 25 میلیارد و عده زیادی بالای چهار میلیارد گرفته اند . بشار رسن که به قول عرب قبل از تمدید قرار داد گفته بود بشار 8 میلیارد می خواهد و فعلا ما نداریم و الان بعد از یک هفته بابا مسعود بهشان داد و قرار داد بستند . بنمابراین 700 تا هم بدهند به مهاجم خارجی از جیب کی کم میشود ؟ امیدوارم هواداران سرخ از این به بعد به گوشه خلوتی سکنی گزیده و زبان در دهان گیرند و صم و بکم باشند که اگر تیم های دیگر هزینه می کنند مجبور هستند تا جای بازیکنان جداشده را پر کنند که البته از ضعف مدیر عامل است ولی در تیم شما هرسال بر تعداد بازیکنان کهککشانی افزوده می شود و باز چشم ندارید دیگران بازیکن بگیرند . لطفا جوانمردانه قهرمان شوید نه با توطئه و نیرنگ
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر