فهرست
کیوسک روزنامه های ورزشی: تحت تاثیر حذف پرسپولیس
کیوسک روزنامه های ورزشی: تحت تاثیر حذف پرسپولیس

کیوسک روزنامه های ورزشی: تحت تاثیر حذف پرسپولیس

آی اسپورت - طبیعتا بعد از باخت پرسپولیس مقابل قشقایی و حذف این تیم از جام حذفی تیتر تمام روزنامه های ورزشی در مورد ناکامی برانکو و تیمش بود.


از روزنامه استقلال جوان شروع می کنیم که با تیتر پرسپولیس له شد به حذف رقیب سنتی آبی ها از جام حذفی اشاره کرده. البته شکست در ضربات پنالتی را نمی توان له شدن دانست ولی خب نظر دوستان در تحریریه استقلال جوان چنین چیزی بوده.

روزنامه استقلال جوان
جلد روزنامه استقلال جوان مورخ 10 مهر

 

ایران ورزشی هم جدا از پرداختن به شکست پرسپولیس، به ادعای منصوریان در مورد داشتن پیشنهاد از لیگ یک انگلیس پرداخته و البته به صعود نوجوانان به فینال مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین دیدار فوتسال در رده بندی جام جهانی پرداخته است.

روزنامه ایران ورزشی
جلد روزنامه ایران ورزشی مورخ 10 مهر

 

خبر ورزشی مصاحبه اختصاصی با علی پروین را روی جلد برده و از سایر تیترهای جالبش می توان به تاکتیک استقلالی ها برای کاهش رقم قرارداد بازیکنانش اشاره کرد. به نوشته این روزنامه، هیات مدیره از بازیکنان خواسته نفری 100 میلیون تخفیف دهند تا سر و صداها بخوابد.

روزنامه خبر ورزشی
جلد روزنامه خبر ورزشی مورخ 10 مهر

 

بخش ورزشی روزنامه همشهری هم با اشاره به ادعای منصوریان، این سئوال را مطرح کرده که آیا سرمربی استقلال همکار بنیتز می شود. بنیتز در حال حاضر سرمربی نیوکاسل است و البته تیم این مربی اسپانیایی در چمپیونشیپ حضور دارد نه لیگ یک که علی منصور در موردش صحبت کرده بود.

روزنامه همشهری ورزشی
روی جلد بخش ورزشی روزنامه همشهری

 

 

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-01 09:24:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر