فهرست
برق فتحی، طارق را می‌گیرد یا نمی‌گیرد؟
برق فتحی، طارق را می‌گیرد یا نمی‌گیرد؟

برق فتحی، طارق را می‌گیرد یا نمی‌گیرد؟

آی اسپورت - امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال بعد از اعتراض حسینی به نیمکت‌نشینی و تهدید استقلال به جدایی واکنش تندی به اظهارات دروازه‌بان تیمش داشت و صراحتا به این دروازه‌بان اخطار کرد که برای این باشگاه حاشیه‌سازی نکند. واکنش فتحی جواب هم داد و حسینی ظاهرا از مسئولان باشگاه بابت رفتارهایی که داشته عذرخواهی کرده اما سوال این است که چرا سرپرست موقت باشگاه استقلال در مقابل رفتار به مراتب زشت‎تری که طارق همام با باشگاهش داشته موضع سکوت اختیار کرده است؟

طارق همام در شرایطی برای تیم نیروی هوایی عراق بازی کرده که موافقت باشگاه استقلال را نداشته و حتی پیش از ترک ایران پزشکان این باشگاه به او تاکید کرده بودند که لااقل تا یک هفته فوتبال بازی نکند تا مصدومیتش برطرف شود. همام اما بی‌توجه به توصیه پزشک باشگاه استقلال و قراردادی که با این باشگاه منعقد کرده در اقدامی عجیب و بحث‌برانگیز برای تیم نیروی هوایی عراق بازی کرده و معلوم نیست اگر در این بازی دچار مصدومیت می‌شد آیا باشگاه نیروی هوایی عراق پاسخگوی ضرر و زیان‌هایی که به باشگاه استقلال وارد آورده بود یا خیر. رفتار همام حتی دست باشگاه استقلال را برای طرح شکایت از او و باشگاه نیروی هوایی به فیفا هم باز می‌گذارد و یقینا فیفا نیز جرایم سختی را برای این بازیکن عراقی در نظر خواهد گرفت. درواقع تخلفی که همام انجام داده به مراتب بزرگ‌تر و وسیع‌تر از آن رفتاری است که حسینی انجام داد. حتی می‌شود این طور به ماجرا نگریست که طارق با بی‌توجهی به قراردادش و بازی برای تیم نیروی هوایی عراق باشگاه استقلال را به سخره گرفته و شان یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال در آسیا و ایران را به شدت پایین آورده است. انتظار می‌رود که امیرحسین فتحی در مواجهه با این بازیکن هم همان طور که در مقابل حسینی صریح بود، قاطع و بی‌رودربایستی باشد.

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-10-10 01:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
كسري
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۲:۰۹
خط اخر رو بخونين ،واي خدا فتحي با حسيني قاطع بوده؟؟؟!!! خدا اينهارو همين جوري نگهشون دار تا تو اين اوضاع و احوال كمي لبخند به لبمون بياد.كيسه كش احمق ميگه قاطع خدا شكرت.
آرتین
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۹
کسری - میخوام بدونم تو دختری یا پسر؟ اگه دختری حتمن دنبال شوهر توی تیم سرورت میگردی که مدام زیر خبرهای مربوط به سرورت کامنت میزاری ، اگر هم که مذکری حتمن جاییت میخواره و دوس داری تاجیا واست بخارونن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر