فهرست

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳

‏وقتی #برانکو میگه از گادوین منشا و علیپور انتظار بیشتری دارم یعنی کارد به استخوانش رسیده
آی اسپورت
2018-12-04 19:03:30
نظر دهید

۱۰ نظر
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
نمیگم علیپور ومنشا بد هستن اما پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا یک مهاجم در حد بونجاح میخواد. علپور و منشا بعضی موقعیتها و تک به تکها را راحت از دست میدن. برای قهرمانی در آسیا یک مهاجم بین المللی کم داریم
محمد
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۱
پرسپولیس مهاجم بین المللی نمیتونه بخره چون هزینه اش خیلی زیاده و پرسپولیس با وجود درآمدهای خیلی زیادی که داره اما هزینه های زیادی هم داره. تنها تیمی که تو ایران میتونه مهاجم گرون قیمت بخره استقلاله که اونهم به واسطه حمایتهای دولته
حمید
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
یعنی برانکو خودش اعتراف کرده به شانسی بودن بردای پرسپولیس
۹
اراس
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
بازیکنان واقعا خسته هستن و همین موضوع بازدهی شون رو پایین اورده.
مجیدپرسپولیسی
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۵
البته علیپور فشار بازیها بسیار سنگین و کندش کرده و نباید از حق بگذریم بلاخره اونم انسانه نیاز به استراحت داره . مطمئنا با شروع نیم فصل دوم و استراحت بیشتر بازیکنانی مثل علیپور و منشا و فضای رقابتی در خط حمله شرایط فرق میکنه نباید به این جوان زیاد فشار بیاریم . بهرحال آقای گل فصل گذشته است . کیفیت خوب خودش رو نشون داده .
فرشید
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
سطح نویسندگیت در همین حده که نصف متن محاوره ای نوشته شده و نصف جمله رسمی! انتظار چی داریم ما؟؟
کیسه
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
منشا امروز فقط راه رفت جمع کنی کلا پنج دقیقه خوب بازی نکرد
بهرام
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
مهاجم بین المللی نمیتونه تو ایران زندگی کنه نمونش استوکس بود که نتونست حتی وقتی خانوادش رو آوردن حجاب سرشون کردن. تو ایران مهاجمایی دووم میاارن ک از کشور های افریقایی با فقر و ... بیان بالا مثل همین منشا. استوکس و اروین شریط زندگیشون تو بریتانیا با ایران یکی نیست از نظر اونا اینجا جای زندگی نیست اما برای ی آفریقایی یا جهان سومی اینطوری نیست. توی تاریخ لیگ برتر بازیکنی مثل استوکس نبوده و شاید سالیان سال نیاد.
۱
عبدالله
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
به همین دلیل برانکو دنبال یک فوروارد نوک (هدف) میگردد. منشاو علی پور خیلی زحمت میکشند اما مکمل هم نیستند. چون مشابه هم هستند و باید مکمل یک فوروارد دیگه بشوند. درواقع پرسپولیس به یک فوروارد نوک (یا هدف) مثل کیروش استنلی نیاز دارد که منشا یا علی پور برایش نقش فوروارد مکمل را ایفا کنند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر