فهرست
هدیه بزرگی که کومان از مسی گرفت
هدیه بزرگی که کومان از مسی گرفت

هدیه بزرگی که کومان از مسی گرفت

آی اسپورت - روز گذشته رونالد کومان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل سلتاویگو بسیار خوشحال بود تا جایی که دائماً با لبخند صحبت می کرد. علت این حال خوب سرمربی هلندی اما هدیه ویژه ای بود که او اخیراً از فوق ستاره آرژانتینی تیمش یعنی لیونل مسی دریافت کرده بود. صحبت هایی که اخیرا لیونل مسی مطرح کرد نشان می‌دهد که او کاملاً به سرمربی جدید بارسلونا اعتماد دارد. در واقع فوق ستاره آرژانتینی معتقد است که بارسا می تواند تحت هدایت رونالد کومان به روزهای خوب گذشته بازگردد و دوباره برای کسب همه جام ها تلاش کند.

برای کومان این موضوع که مسی به او اعتماد دارد یک خوشحالی و امید بزرگ محسوب می‌شود چرا که این آرژانتینی طی سال‌های گذشته همه چیز بارسلونا بوده است و این ظرفیت را دارد تا به عنوان رهبر تیم، بلوگرانا را به سوی موفقیت ها و کسب جام پیش ببرد. از طرف دیگر سرمربی هلندی می‌داند که چگونه از ویژگی های خارق العاده لیونل مسی برای موفقیت تیمش بهره بگیرد. در واقع اعتماد مسی به کومان می‌تواند یک قوت قلب بزرگ برای این سرمربی به منظور پیشبرد پروژه جدیدش در بارسلونا باشد.

برای هر سرمربی که روی نیمکت بارسلونا می نشیند این مسئله که لئو مسی او را قبول داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. البته که مسی نه مربی ها را اخراج می‌کند و نه آنها را انتخاب می نماید اما به طور قطع احترام و هماهنگی بین این فوق ستاره با نیمکت بارسا امری کاملا ضروری است.

     
آی اسپورت
2020-10-01 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر