فهرست
دیسلایک:روی فراموشکاری طلبکارها حساب کرده‌اند
دیسلایک:روی فراموشکاری طلبکارها حساب کرده‌اند

دیسلایک:روی فراموشکاری طلبکارها حساب کرده‌اند

آی‌اسپورت- مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امیدوارند بازیکنان و مربیان پیشین این باشگاه که مطالباتی از آن‌ها دارند خارج از ایران این مطالبات را پیگیری نکنند تا بتوانند به حضور در لیگ قهرمانان آسیا ادامه بدهند. فدراسیون فوتبال و کمیته بدوی مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا راه‌حل‌هایی فراقانونی برای اعطای مجوز حضور باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا در نظر گرفتند اما اگر یکی حتی یکی از طلب‌کاران دو باشگاه بخواهد شکایتش از باشگاه را در کنفدراسیون فوتبال آسیا دنبال کند هم باشگاه‌ها و هم فدراسیون فوتبال محروم خواهند شد.

حمیدرضا گرشاسبی که در غیاب علی‌اکبر طاهری فعلا باشگاه پرسپولیس را اداره می‌کند جالا به خبرنگاران گفته: «یقین دارم بازیکنی که عاشق پرسپولیس باشد راضی نمی‌شود با بردن مسائل کشور به بیرون از مرزها باعث محرومیت تیم محبوبش شود.»

مدیران باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان نماینده ایران هستند با وزیر ورزش دیدار کرده‌اند و این حرف‌های گرشاسبی بعد از جلسه با وزیر ورزش و اعضای کمیته بدوی مجوز حرفه‌ای ای‌اف‌سی بوده است. بعد از همین جلسه سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال هم گفته: « هر بازیکنی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت ببرد به فدراسیون فوتبال ارجاع داده می شود. فدراسیون نیزاین شکایت را به کمیته های مختلف می دهد تا بررسی شود و ممکن است حتی شکایت بجایی نباشد. ما از بازیکنانی که رقم های بزرگ طلب دارند می خواهیم نه در مقابل باشگاه بلکه در کنار ما برای سربلندی استقلال و ورزش کشور گام بردارند.»

مدیران دو باشگاه و فدراسیون فوتبال روی همکاری کسانی حساب کرده‌اند که برخی از آن‌ها سال‌ها است به دنبال مبالغ قراردادهایشان با دو باشگاه هستند و حقوق خود را طلب می‌کنند. در واقع باشگاه‌ها به جای تسویه حساب با بازیکنان و مربیان سابق قصد دارند روی بخشش‌ مبالغ قرارداد یا حداقل دنبال نکردن این مطالبات در ای‌اف‌سی حساب کرده‌اند. البته که مدیرعامل استقلال هم اشتباه می‌کند و اگر ای‌اف‌سی متوجه احکام قطعی فدراسیون فوتبال که اجرا نشده‌اند بشود هم باشگاه‌ها و هم فدراسیون ضرر خواهند کرد.

۳    
آی اسپورت
2017-11-18 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر