فهرست
قدوس، برنتفورد را به لیگ جزیره می‌برد!
قدوس، برنتفورد را به لیگ جزیره می‌برد!

قدوس، برنتفورد را به لیگ جزیره می‌برد!

آی اسپورت - سامان قدوس موفق شد در دیدار مقابل لوتون موفق شد گلزنی کند و در نهایت برنتفورد با همین گل بازی را به سود خود خاتمه داد. قدوس که پس از درخشش برابر میدلزبرو در ترکیب تیم برنتفورد قرار گرفته بود، درخشش ویژه ای را در ابتدای بازی نشان داد و توانست گل نخست تیمش را به ثمر برساند. در دقیقه ۱۴ این بازی حرکت ترکیبی بازیکنان برنتفورد از سمت راست، با پاس پشت پای هافبک این تیم به ایوان تونی همراه شد و او توپ را روی دروازه فرستاد. در شرایطی که انتظار می‌رفت بیچ یا پینوک مدافعان ۱۸۵ و ۱۸۷ سانتی متری لوتون ضربه سر را بزنند اما این سامان قدوس بود که با پرواز تماشایی اش دروازه را گشود. او به خوبی در بین دو مدافع قرار گرفت و با ضربه سر چکشی توپ را به گوشه دروازه فرستاد و کاری هم از رایا برنیامد تا برنتفورد در این بازی حساس و خانگی خیلی زود پیش بیفتد.

با این نتیجه برنتفورد با یک بازی کمتر نسبت به سوانسی ۴۴ امتیازی شد و در رتبه سوم قرار گرفت و حالا فرصت این را دارد که با برد در بازی عقب افتاده به رده دوم برود و شانس بیشتری برای صعود به لیگ جزیره داشته باشد. دو تیم نخست چمپیونشیپ به صورت مستقیم جواز حضور در لیگ جزیره را پیدا می‌کنند. فصل پیش برنتفورد در پلی آف به فولام باخت و از صعود بازماند اما این فصل با درخشش قدوس در آستانه رتبه دوم قرار گرفته است.

این گل در دقیقه ۱۴ به ثمر رسید و سبب شده تا برنتفورد برنده این بازی شود. قدوس 83 دقیقه در زمین حضور یافت و به عنوان وینگر راست نقش آفرینی کرد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش در جریان این پیروزی بزرگ بود. او هفته گذشته اولین گل خود با پیراهن برنتفورد را در بازی جام حذفی مقابل میدلزبرو به ثمر رسانده بود.

 

 

۲    
آی اسپورت
2021-01-21 01:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر