فهرست
نقل قول های روز: کی روش را عصبانی نکنیم
نقل قول های روز: کی روش را عصبانی نکنیم

نقل قول های روز: کی روش را عصبانی نکنیم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

می‌دانیم کار سخت است اما ما هم تیمی خوب داریم.انتظارات در سطح بالایی نیست.می‌توانیم بدون استرس فوتبال بازی‌کنیم.از این رو یک جام جهانی خوب خواهد شد.ما بازیکنان خوب و جوانی داریم. خوب دفاع می‌کنیم و می‌توانیم در ضدحمله خطرناک باشیم.باید یک کار زیبا برای مردم ایران انجام دهیم.

بخشی از صحبتهای علیرضا جهانبخش درباره قرعه تیم ملی در جام جهانی

 مسئولان فکر می‌کنند با کی‌روش می‌توانیم در جام ملت‌های آسیا هم موفق شویم. هرچه هست باید در مورد این مسائل به صورت شفاف با کی‌روش صحبت کنیم. زیرا مذاکره با کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا و مسابقات بعد از جام جهانی به فوتبال ما تمرکز می‌دهد و همچنین خود کی‌روش هم در آرامش قرار می‌گیرد. مسئولان هم به دنبال این هستند که تکلیف قرارداد کی‌روش بعد از جام جهانی را هم مشخص کنند. اکنون زمانی است که می‌توان در فضای آرام مذاکره کرد نباید فضایی به وجود بیاوریم که کی‌روش را در موضع عصبانیت قرار بدهیم او خودش به اندازه کافی عصبانی هست نباید به این مسئله دامن بزنیم. هرچه کی‌روش آرام باشد بهتر کار می‌کند و آرامش به تیم ملی ایران کمک خواهد کرد.

نظر بهروان عضو سابق هیات رئیسه سابقه فدراسیون فوتبال درباره رابطه اینروزهای کی روش و تاج

تا الان که با شما صحبت می‌کنم آقای کریمی هیچ درخواستی برای مذاکره با مجتبی جباری به ما ارائه نداده است. این خبرها در حد گمانه‌زنی رسانه‌هاست.

پاسخ هوشنگ نصیرزاده به شایعه مذاکره گسترش با مجتبی جباری

زهر تیم‌های بزرگ و پر قدرت در دنیا باید به بدن تیم ملی ما بخورد. این زهر می‌تواند در آینده تبدیل به پاد زهر شود و قدرت تجربه تیم ملی را بالاتر ببرد. مطمئنا چنین بازی‌هایی می‌تواند تجربیات بازیکنان تیم ملی را بالاتر ببرد و آنها قطعا انگیزه زیادی خواهند داشت تا بتوانند خودشان را مقابل تیم‌هایی مثل پرتغال یا اسپانیا نشان بدهند.

اصغر شرفی مربی سابق تیم ملی با دیدی مثبت به قرعه ایران در جام جهانی نگاه می کند

۳    
آی اسپورت
2017-12-04 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر