فهرست
انصاری‌فرد، چند بازی ملی تا چمپیونشیپ
انصاری‌فرد، چند بازی ملی تا چمپیونشیپ

انصاری‌فرد، چند بازی ملی تا چمپیونشیپ

آی اسپورت - مشکل کریم انصاری‌فرد برای حضور در ناتینگهام‌فارست هنوز حل نشده و کسی نمی‌داند چه آینده‌ای در انتظار شماره 10 تیم ملی ایران است. کریم با ناتینگهام‌فارست به توافق نهایی رسیده اما فعلا دریافت ویزای کار برای او با مشکلاتی مواجه شده. ویزای کار در انگلیس، بخصوص برای بازیکنان آسیایی سخت و با استفاده از بند و تبصره‌های فراوانی صادر می‌شود.

پیش روی بازیکنان آسیایی که قصد بازی در لیگ برتر و چمپیونشیپ را دارند، قوانین سختی وجود دارد. نمونه‌اش انجام حداقل 70 درصد از بازی‌های ملی در یک سال اخیر. این قانون باعث شده تا انصاری‌فرد برای بازی در ناتینگهام‌فارست با مشکلات متعددی روبه‌رو شود.

کریم در 70 درصد از بازی های یک سال اخیر تیم ملی حضور نداشته و به همین دلیل صدور ویزای کار برای او به بن‌بست خورده. البته او قصد دارد از تبصره‌های موجود در قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس استفاده کند و ویزای کار در انگلیس را بگیرد. تبصره‌ها هم مشخص‌اند. حضور در بازی‌های ملی، حتی در صورت نیمکت‌نشینی یا انجام 50 درصد از آن‌ها و البته تجربه بازی در جام جهانی.

انصاری‌فرد در تلاش است تا از این تبصره‌ها استفاده کند و بعد از نهایی شدن قرارداد با ناتینگهام‌فارست، برای این تیم در چمپیونشیپ بازی کند. فعلا لوییس گرابان در خط حمله ناتینگهام‌فارست 5 گل زده و مشکلات این تیم را تا حدودی حل کرده اما آیتور کارانکا همچنان چشم به حضور انصاری‌فرد دارد تا قدرت هجومی این تیم افزایش پیدا کند.

ناتینگهام‌فارست این هفته مقابل نوریچ‌سیتی و در ورزشگاه خانگی با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا با 19 امتیاز به رده هشتم جدول سقوط کند. همین مسئله باعث شده تا چانه‌زنی با اتحادیه فوتبال انگلیس جدی‌تر شود و مدیران این باشگاه با تمرکز بیشتری برای حل مشکل انصاری‌فرد اقدام کنند. مشکلی که شاید در روزهای آینده حل شود و دوران دوری انصاری‌فرد از رقابت‌های باشگاهی به پایان برسد.

۲    
آی اسپورت
2018-10-22 00:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر