فهرست
کریمی مأمور بازگرداندن استراماچونی شد!
کریمی مأمور بازگرداندن استراماچونی شد!

کریمی مأمور بازگرداندن استراماچونی شد!

آی اسپورت - سرمربی استقلال کوچک‌ترین اعتمادی به مدیریت ندارد و حاضر نیست با آن‌ها مذاکره کند. به همین خاطر مدیریت باشگاه دست به دامن یکی از بازیکنان شده تا او بتواند با استراماچونی مذاکره کند. مثلاً تصور کنید این اتفاق در رئال یا در یک باشگاه درجه دو و سه اروپایی بیفتد؛ اصلاً ممکن است؟! هر باشگاهی چارتی دارد و سلسله مراتب هم مشخص است ولی در استقلال اوضاع مدیریت به قدری بی‌ثبات و نامساعد است که حالا بازیکنان برای حل مشکل پیشقدم شده‌اند. حتی بعضی بازیکنان به خنده و شوخی می‌گویند اگر وضعیت همین‌طور پیش برود پول روی هم بگذارند تا دستمزد استراماچونی را بدهند. البته این اتفاق در رشته‌های دیگر می‌افتد. بعضی از ورزشکاران از جمله حسن تفتیان قهرمان دو صد متر ایران اعلام کرد خودش از جیب پول مربی‌اش را می‌دهد تا بتواند برای المپیک آماده شود.

با خبر شدیم آن بازیکنی که در استقلال مسئول مذاکره با استراماچونی شده، علی کریمی است. این بازیکن به واسطه زندگی در کرواسی، زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته و مأمور شده با استراماچونی حرف بزند و او را متقاعد به بازگشت کند. کریمی کلاً رابطه خوبی با مرد ایتالیایی دارد و یکی از عواملی که باعث شد علی بتواند در استقلال دوباره جان بگیرد و بازی‌های خوبی انجام دهد، همین رابطه بسیار خوب با استرا و راهنمایی‌های او بود. کریمی بعد از بازی استقلال و پیکان صحبت‌ها را با استراماچونی ادامه داد و حتی پیام باشگاه را هم به گوش او رساند. هنوز دقیق نمی‌دانیم چه صحبت‌هایی بین طرفین رد و بدل شده است و می‌توان به طور کامل حدس زد که حول و حوش همین مسائل داغ امضای قرارداد جدید بوده. اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست موقت باشگاه استقلال هم تأیید کرد با شرط استراماچونی برای کاهش زمان قرارداد او موافقت کرده‌اند. این مربی ایتالیایی قرارداد دو ساله با استقلال دارد که خواهان کاهش زمان آن به یک فصل شده است. باشگاه هم این پیشنهاد را پذیرفته تا بهانه‌ای دستش ندهد. استراماچونی خواهان آن است که یک ساله و با رقم دستمزد بالاتر قرارداد ببندند. این یعنی دستیاران او هم قرارداد‌های جدیدی با باشگاه استقلال امضا خواهند کرد. دیروز تلاش کردیم با علی کریمی در این باره گفتگو کنیم ولی هافبک استقلال ترجیح داد سکوت کند و پاسخی ندهد.

خبر ورزشی

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-12-11 19:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
alisin
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵
کاپیتانی فقط انجا ک چگوارای قلابی, انگلیسی بلد نیست ی کج کل شل و ول دگه رو چون زبان بلده واسطه کردن تا با دلال ایتالیایی مذاکره کنه
وااااااااااااااای هههههههههههه
۴ ۱
علی لنگ سوراخ کن
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۶
د ببند اون حلقتو عن خشک شده .... اومد یعنی حرف بزنه ..... ریدم تو کله ی کچل مربیتون انگار شیشه کنتور برقه
۲
علی لنگ سوراخ کن
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۴
الان نشونت میدم عزارئیل لنگیها اومد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر