فهرست
افتخاری به رحمتی: در رفتارت تجدید‌نظر کند
افتخاری به رحمتی: در رفتارت تجدید‌نظر کند

افتخاری به رحمتی: در رفتارت تجدید‌نظر کند

آی اسپورت- سیدرضا افتخاری بعد از جلسه با علیرضا منصوریان پاسخ خبرنگاران را داد. بخشی از حرف‌های او را می‌خوانید

تکذیب خروج رحمتی

در مورد خروجی ها بحث کردیم اما به جمع بندی نرسیدیم.  اصلا بحثی در مورد خروج مهدی رحمتی نبود، در مورد چند نفری بحث کردیم ولی به جمع بندی نرسیدیم. قرار شد تا دوشنبه هفته آینده جلسه ای برگزار کنند و در مورد لیست خروجی نظر نهایی شان را بدهند. آقای منصوریان امروز لیستی به من نداد و قرار شد بعد از جمع بندی لیستی به ما بدهند. هیات مدیره از من خواسته است که حواشی را از کنار تیم جمع کنیم و ما در این امر موفق بودیم.

رحمتی باید در اخلاقش تجدید نظر کند

رحمتی به من گفت رضایتنامه ام را بدهید و می خواهم بروم ولی من به او گفتم کمی حوصله به خرج دهد و بیا بنشین در باشگاه با هم صحبت کنیم. بعد از آن پیگیری نکرد و مصاحبه ای کرد و گفت می خواهم بمانم. ما از ماندن رحمتی استقبال می کنیم ولی باید تجدیدنظری در رفتارش داشته باشد. او باید نظر منصوریان را به خودش جلب کند. اختلافات بوده است ولی من امروز با آقای منصوریان صحبت کردم و پرسیدم آیا رحمتی در لیست خروج ات است که او گفت نه.

 باید از جوان ها استفاده کنیم

من قبلا هم گفتم که در مورد قراردادها حرف دارم؛ این همه بازیکن گرفته اند و چرا ما باید در سه نقطه زمین ضعف داشته باشیم؟! نمیگویم چه کسی مقصر است ولی بنده معتقدم باید از تمام نیروهای جوان استفاده شود و به آنها فرصت داده شود که به بعضی ها نوبت نرسید. به عنوان مثال آقای نورافکن را هم آقای منصوریان و هم آقای پیروانی تعریف می کنند. ما بازیکنان خوبی در امیدهایمان هم داریم و قرار است اقای منصوریان از این بازیکنان استفاده کند در مجموع به این نتیجه رسیده ایم که باید از جوان ها استفاده کرد.

قرارداد دو نفر از نیمکت باید لغو شود

هم اکنون بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی به کادرفنی ما اضافه شدند و قرار است منصوریان درباره کادرفنی تصمیم بگیرد و قرارداد دو نفر را لغو کند.

 منتظری کنسل شد

این بازیکنان باید بررسی شوند و هنوز کادرفنی به جمع بندی نرسیده اند. نباید فکر بازیکن را مشغول کنیم و تا هفته آینده همه چیز مشخص خواهد شد. قبلا قرار بود پژمان منتظری را جذب کنیم ولی باشگاهش هنوز به او اجازه نداده است. من از خسرو حیدری خواستم که با او صحبت کند ولی پژمان منتظری گفته قطری ها اجازه نمی دهند من جدا شوم. به همین دلیل هم دیگر فایده ای ندارد که بخواهیم درخواستی بدهیم. ما مدافعان جوان و خوبی داریم و در تیم امیدمان مدافعی داریم که در تیم ملی بازی می کند و از استفاده خواهیم کرد.

 جباری را نمی‌خواهیم

جباری مصدوم شده است و شرایط جذب او را نداریم ان شاالله با نفرات جدید تمرینات را ادامه می دهیم و برای بازی با نفت آماده می شویم.

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-27 18:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بی نام
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۱۴
رحمتی شده پدرخوانده جدید استقلال. هیچکس هم نیست جلوش واسته
حمید
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
حقا که کیروش خوب شناختش این رحمتی سیاه باز و بیشخصیت رو.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر