فهرست
سرنوشت سپاهان و قلعه دست استقلال!
سرنوشت سپاهان و قلعه دست استقلال!

سرنوشت سپاهان و قلعه دست استقلال!

آی اسپورت - کمتر کسی فکرش را می‌کرد که نساجی مازندران بدون حضور ۵، ۶ بازیکن اصلی خود، سپاهان را در اصفهان شکست دهد، اما این اتفاق رخ داد تا امیر قلعه‌نویی با تیم پرستاره و پرادعایی که ساخته، بعد از فرهاد مجیدی، به محمود فکری هم ببازد.

تا پیش از این، سپاهان بود که تکلف استقلال و فرهاد مجیدی را روشن می‌کرد، اما تمام امید اصفهانی‌ها برای کسب سهمیه آسیایی، معطوف به جام حذفی شده و به جرات می‌توان گفت استقلال دوشنبه و در جام حذفی تکلیف سهمیه گرفتن سپاهان و شاید سرنوشت امیر قلعه‎‌نویی روی نیمکت این تیم را را مشخص می‌کند.

اتفاقا در جریان بازی سپاهان و نساجی، گزارشگر تلویزیونی این دیدار هم تاکید کرد که مدیران باشگاه باید یک فکر اساسی برای بازگشت سپاهان به دوران اوج خود داشته باشند که این جمله را می‌توان طعنه به کادرفنی تلقی کرد. به هر حال، با باخت سپاهان به نساجی، حالا بازی دوشنبه شب استقلال و سپاهان در جام حذفی سخت‌تر می‌شود. شاگردان مجیدی امید زیادی دارند که از طریق لیگ برتر سهمیه آسیا را بگیرند، اما امید اصلی هر دو باشگاه، به قهرمانی در جام حذفی و صعود مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ است.

 

میزان آنلاین 

۱    
آی اسپورت
2020-08-07 15:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر