فهرست
سرمربی برایتون: جهانبخش در برنامه‌هایم جا دارد
سرمربی برایتون: جهانبخش در برنامه‌هایم جا دارد

سرمربی برایتون: جهانبخش در برنامه‌هایم جا دارد

آی اسپورت - علیرضا جهانبخش در این فصل فرصتی برای خودنمایی در زمین نداشته است. او تابستان قبل با مبلغی رکوردشکن از لیگ هلند راهی برایتون شد و فصل سختی را در تیمی سپری کرد که برای فرار از سقوط می جنگید، با جدایی هاتن، در ابتدای تابستان گراهام پوتر به برایتون آمد، و از زمان حضور سرمربی جدید، جهانبخش هنوز فرصتی برای نمایش توانایی های خود نداشته است.

در تابستان برایتون مهاجم جدیدی را هم خرید که گزینه های پوتر را برای خط حمله بیش از پیش کرد. با وجود اینکه جهانبخش در دو مسابقه ابتدایی تیمش در این فصل از لیگ برتر، در ترکیب 18 نفره برایتون قرار نداشت، اما هنوز در برنامه های سرمربی این تیم جای دارد. پوتر در این باره می گوید:

«او در برنامه های این فصل من جای دارد. کمی بدشانس بوده که در هر دو بازی در ترکیب 18 نفره حضور نداشت. تصورم این است که او به ترکیب اصلی تیم نزدیک و در عین حال می تواند از ترکیب 18 نفره هم بیرون بماند. جهانبخش علاوه بر توانایی بازی در هریک از پست های فاز هجومی، قابلیت این را دارد که در نقش وینگ بک راست هم کار کند. شکل تمرین روزمره او عالی بوده است. جهانبخش تمام تلاشش را به کار گرفته و آماده کمک به تیم است.»

۲    
آی اسپورت
2019-08-23 08:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر